XVI Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з історії: досягнення машівців

Студенти МФК СумДУ взяли активну участь у XVІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з історії «На урок».

Інтернет-олімпіади «На Урок» – цікавий інтерактив для здобувачів освіти та зручний інструмент контролю знань студентів.

Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» – це можливість перевірити свої знання та повторити вивчений матеріал. На учасників чекали захопливі

інтерактивні завдання.

Олімпіади «На урок» суттєво відрізняються від типових конкурсних заходів, адже створюють рівні умови для всіх. Кожний учасник олімпіади отримав унікальну можливість продемонструвати реальний рівень знань та проявити власні здібності.

Вітаємо переможців та призерів:

1 місце –Тетяна Бобирєва, Вадим Бобошко, Наталія Токаренко.

2 місце – Вадим Сиротін.

3 місце –  Єгор Верещага, Іван Голишевський, Анастасія Олексенко, Михайло Соловйов, Валерій Ткаченко, Єгор Швачко.

Вітаємо усіх переможців та учасників з цими здобутками!

Переможців підготував викладач історії Роман Сахнов.