25 жовтня 2022 року відбулося засідання методичного об’єднання викладачів інформатики і комп’ютерних дисциплін ЗФПО Сумської області

Актуальною проблемою сьогодення є вдосконалення організації освітнього процесу таким чином, щоб усім його учасникам було комфортно й цікаво. Саме тому освітяни вивчають та апробують нові програмні продукти.

Зважаючи на це, члени ОМО викладачів інформатики й комп’ютерних дисциплін ЗФПО Сумщини вирішили провести воркшоп з цієї теми.

Засідання розпочала голова ОМО викладач МФК СумДУ Валентина Лобова зі знайомства з різними інтерактивними онлайн-дошками, проілюструвавши власними прикладами використання дошок під час дистанційного навчання.

Родзинками використання дошки MIRO поділився викладач КЗ СОР «Путивльський педагогічний фаховий коледж ім. С.В. Руднєва» Володимир Голубков.

До розмови долучився викладач ВСП «Класичний фаховий коледж СумДУ» Олександр Романенко й продемонстрував можливості електронної дошки Flow!Works Pro V2.0.

Лайфхаки використання дошки CleverMaths 2.4 під час змішаного навчання презентувала викладач КЗ СОР «Сумський фаховий медичний коледж» Наталія Тутова, а викладач ВСП «Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж СумДУ» Лариса Харламова окреслила можливості використання Quizlet, зокрема, для самостійного опрацювання матеріалів, навчального й контрольного тестування.

Кожен виступ викликав зворотний зв’язок учасників розмови, а це підтверджує актуальність обраної теми для розмови та необхідність проведення таких заходів.

«Насправді, на цей час створено дуже багато різних програмних засобів для навчання. Звісно, усі їх опанувати неможливо. Головне, щоб викладачі хотіли й мали можливість впроваджувати їх у свою практичну роботу», – рефлексує викладач КЗ СОР “Шосткинський фаховий медичний коледж” Наталія Лушницька.