Спеціальність 133 ГАЛУЗЕВЕ МАШИНОБУДУВАННЯ

Студенти спеціальності «Галузеве машинобудування» за освітньою програмою «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автома-тичних лініях» мають можливість обрати одну з профілізацій: за профілізацією А «Технологія обробки металів на верстатах» готують техніків-технологів із проєктування технологічних процесів обробки деталей на універсальних верстатах та верстатах з ЧПК, а за профілізацією Б «Технологія виготовлення деталей з полімерів на автоматичних лініях» – фахівців із виготовлення деталей із полімерів на автоматичних лініях для ГК «Технологія». Студенти спеціальності можуть навчатися за системою дуальної освіти за профілізаціями А або Б. Навчаючись на 3-4 курсах, здобувачі освіти мають можливість працювати за фахом та отримувати заробітну платню, поєднуючи навчання та роботу.