Онлайн зустріч з батьками студентів першого курсу

9, 10 та 11 листопада 2021 року були проведений цикл онлайн зустрічей адміністрації, керівників груп МФК Сумду з батьками студентів першого курсу.
Традиційно на батьківських зборах практичним психологом Коломієць Яною проведений аналіз стану адаптації першокурсників до навчання в коледжі, надані поради батькам щодо запобігання дезадаптації студентів та формування зрілої особистості підлітка.
Також було присвячено увагу особливостям впровадження Концепції Державної соціальної програми запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року. Наголошено на важливості профілактики домашнього насильства, булінгу в студентському середовищі та збереженні психологічного здоров’я студентів.
Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з батьками здобувачів освіти!