Відкритий виховний захід

Кожного листопаду наш коледж відзначає річницю з дня свого заснування. У цьому році рідному навчальному закладу виповнюється 104 роки. 09 листопада для студентів 406-л групи спеціальності «Металургія» було проведено відкритий виховний захід, присвячений цій події. Метою заходу було презентувати історію коледжу в порівнянні з сьогоденням, вшанувати випускників коледжу, викликати почуття гордості за свій навчальний заклад. Студенти переглянули презентацію, присвячену річниці коледжу, пригадали його історію та видатних випускників, серед яких – Герої Радянського Союзу, Герої Соціалістичної праці, відомі громадські діячі, вчені, доктори наук, керівники підприємств та організацій.

Пишаємося досягненнями і традиціями нашого славетного навчального закладу та вітаємо його із 104-ю річницею!