Засідання заступників директорів з ВР ЗФПО відбулося!

Відповідно до плану роботи обласних методичних об’єднань у 2021/2022 н.р. 3 листопада 2021року в відбулося онлайн-засідання обласного методичного об’єднань заступників директора з виховної роботи  закладів фахової передвищої освіти Сумської області.

Заступники директора з виховної роботи розглянути такі питання:

• Контроль організації виховного процесу в умовах дистанційного навчання (доповідач Щербак С.О., заступник директора з ВР ВСП “Машинобудівний фаховий коледж СумДУ”).
  • Із досвіду роботи “Про схвалення Концепції Державної соціальної програми запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року” (доповідач Шапаренко О.В., заступник директора з ВР ВСП “Сумський фаховий коледж НУХТ ”)
  • Сайт структурного підрозділу закладу освіти (доповідач Овсянко Д.О., заступник директора з ВР ВСП “Глухівський агротехнічний інститут ім.С.А.Ковпака”)

Також учасники заходу обговорювали перспективи розвитку фахової передвищої освіти в рамках прийняття та реалізації Закону України «Про фахову передвищу освіту», особливості підготовки студентів до складання ЗНО та підвищення конкурентноспроможності випускників закладів цього типу Сумської області на ринку праці України та Європи.