Викладачі МФК СумДУ презентують напрацювання з виховної роботи

20 жовтня 2021 року за ініціативи НМЦ вищої та фахової передвищої освіти відбувся семінар “Впровадження ефективних моделей національно- патріотичного виховання студентської молоді”.

Учасники семінару – представники ЗФПО: заступники директорів з виховної роботи, класні керівники, вихователі, керівники гуртків.

Доповідачі у формі круглого столу ділилися родзинками, проблемами, інструментами виховання почуття патріотизму, виховання любові до своєї країни, рідного краю, мови, культури, традицій!

Наскрізним питанням стала проблема викорінення меншовартості, що безперечно на часі!

До розмови долучилися й представники від МФК СумДУ:

Світлана Щербак, яка гортала сторінки літопису коледжу від заснування до сьогодення;

Оксана Якущенко, яка поділилася здобутками краєзнавчої пошуково-дослідної роботи зі студентами, що відбувається у процесі функціонування історичного гуртка;

Наталія Пономаренко, яка презентувала  особливості та досягнення промоутерів української мови – членів гуртка “Культуромовна особистість журналіста”.

Пам’ятаймо: “Знання без моральних цінностей – ядерна зброя в руках навіженого” (В. Сухомлинський).