Конференція

14 вересня 2021 року була проведена конференція за наслідками виробничої технологічної практики серед студентів 406-л групи спеціальності 136 «Металургія». Базами практики були АТ «СМНВО-Інжинірінг» та АТ «Сумський завод «Насосенергомаш».

На конференції виступили Богдан Міхєєв з доповіддю на тему «Сучасні технології та обладнання ливарного цеху АТ «Сумський завод «Насосенергомаш» та Ярослав Рябуха з доповіддю на тему «З досвіду практичної роботи на АТ «СМНВО-Інжинірінг». Решта студентів взяли активну участь в обговоренні доповідей та обмінялись практичним досвідом, набутим під час практики.

Після проходження технологічної практики на підприємствах міста і області студенти ознайомились з професіями формувальника, стрижневика, терміста або землероба, що дозволило їм закріпити отримані раніше теоретичні знання та набути практичних навичок, необхідних для подальшого навчання і роботи.