Викладачі спеціальності 061 Журналістики передають свій досвід майбутній освітянській еліті!

13 вересня 2021 року під час заняття з лінгводидактики майбутні викладачі філологи мали змогу поспілкуватися з Пономаренко Наталією Петрівною, докторкою філософії, викладачкою української мови в Машинобудівному фаховому коледжі СумДУ.

«Нам дуже сподобалась наочність, яка була представлена у вигляді презентації. Наталія  Петрівна розповіла про особистий досвід та інфомедійні новинки, які доцільно використовувати під час проведення уроків для активізації критичного мислення. Ця зустріч для нашої групи була дуже приємна та корисна, адже для себе ми дізнались багато нового та цікавого», – коментує учасниця зустрічі, студентка-філологиня Юлія Прихідько.