Процедура подання заявки

  1. Усі здобувачі освіти Машинобудівного фахового коледжу СумДУ, педагогічні працівники закладу, батьки та інші учасники освітнього процесу повинні обов’язково повідомити директора навчального закладу про випадки булінгу (цькування), учасниками або свідками якого вони стали, або підозрюють про його вчинення по відношенню до інших осіб за зовнішніми ознаками, або про які отримали достовірну інформацію від інших осіб.
  2. На ім’я директора закладу пишеться заява (конфіденційність гарантується) про випадок булінгу (цькування).

 

Зразок заяви

 

Директору Машинобудівного фахового коледжу СумДУ

Антикову Миколі Миколайовичу.

Матері студента групи 115

Шевченко Олени Іванівни

ЗАЯВА

        Доводжу до Вашого відома, що останнім часом мій син, Шевченко Артем Валерійович, постійно зазнає морального та фізичного тиску з боку студентів групи Стеценка Семена та Соколова Романа. Прошу терміново розібратися в ситуації, що склалася.

 

 Дата                                                                                                   Підпис

 

  1. Директор закладу видає наказ про проведення розслідування та створення комісії з розгляду випадку булінгу (цькування), скликає її засідання в термін не пізніше наступного дня.
  2. До складу такої комісії входять педагогічні працівники (у тому числі психолог), батьки постраждалого та булерів, керівник навчального закладу та інші зацікавлені особи.
  3. Рішення комісії реєструються в окремому журналі, зберігаються в паперовому вигляді з оригіналами підписів усіх членів комісії.