Перемоги машівців в олімпіаді з англійської мови

Студенти МФК СумДУ взяли участь у XIX Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» з англійської мови (осінь 2023).

Машівці підтвердили свої знання та мають перемоги:

За результатами отримали наступні призові місця:

Диплом 1 ступеня – Денис Малик (студент-першокурсник спеціальності «Підприємництво та торгівля»), Олексій Ольштинський, студент-першокурсник спеціальності «Компʼютерні науки», Артем Шевельов (студент-другокурсник спеціальності «Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях»).

Диплом 2 ступеня – Сергій Апакідзе (студент-першокурсник спеціальності «Підприємництво та торгівля», Анастасія Сіробаба (студентка-другокурсниця спеціальності «Журналістика»), Ілля Недайвода (студент-другокурсник спеціальності «Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях»).

Дипломантів підготувала – Тетяна Косова, викладач англійської мови МФК СумДУ.

Бажаємо подальших успіхів! Миру та Перемоги!