З 20 по 24 листопада 2023 року тривав тиждень спеціальності «Металургія»

Студенти 3 і 4 курсу продемонстрували свої знання зі спеціальних дисциплін, взявши участь у грі-вікторині, яку провела викладач Інна Гальченко. Переможцями стали Павло Смірнов (група 306-л) та Руслан Спаський (група 406-л). Всі учасники отримали солодкі призи.

Викладач технічної механіки Олена Козюля провела з 306-л групою віртуальну подорож в минуле. Виконуючи різноманітні вправи, студенти прослідкували історію розвитку механіки. Завершенням заходу стала вікторина, де всі учасники показали гідний результат.

Студентів-першокурсників ознайомила з особливостями майбутньої спеціальності голова циклової комісії Інна Гальченко.

Професія металурга-ливарника є творчою і цікавою. Вона дуже важлива для майбутнього нашої держави. Запрошення до вступу на спеціальність «Металургія» ми поширили у соціальних мережах. Чекаємо абітурієнтів у 2024 році! Все буде Україна!