Олімпіадна осінь у журналістів МФК СумДУ

Листопад – час для рефлексій і внутрішніх діалогів.

Чергова олімпіада студентам-журналістам успіх принесла! Знову перемога!

Серед переможців XIX Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з громадянської освіти (осінь 2023) під керівництвом Романа Сахнова опинилися другокурсниці-журналістки Ірина Іванова та Вероніка Чепурна – диплом ІІ ступеня; Анастасія Сіробаба – диплом ІІІ ступеня.

А у XIX Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На урок» з історії (осінь 2023) Анастасія Сіробаба (213-ж група) посіла ІІІ місце (керівник – Роман Сахнов).

XIX Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з української мови та літератури принесла призове місце – Олексій Симутін, студент-другокурсник спеціальності 061 Журналістика (керівник – Наталія Пономаренко).

Бажаємо успіхів усім учасникам! Нехай вашим супутником буде удача, а ваші знання й таланти принесуть перемогу!