Програмісти МФК СумДУ прокачали свої скіли на олімпіаді з програмування

Циклова комісія спеціальності «Комп’ютерні науки» ініціювала та провела студентську олімпіаду з програмування.

«У неймовірному форматі, на особистих стосунках, заради студентів інтелектуальне змагання стартувало. Для здобувачів освіти – це можливість заявити про себе, а для викладачів – залучити талановитих студентів до виконання інноваційних проєктів в ІТ-галузі. Незважаючи на всі труднощі наші студенти змогли продемонструвати свої кращі якості й показали дуже високі результати. Спасибі ЗСУ за можливість провести захід», – коментує голова циклової комісії Анна Ровна.

Під час олімпіади студенти розв’язували завдання різної складності у середовищах програмування C, C ++, Java, Python.

Вітаємо переможців олімпіади:

3️ курс:

1 місце – Євгеній Лободюк.

2 місце – Богдан Тихонов.

3 місце – Денис Макєєв.

2️ курс:

1 місце – Максим Долгов, Петро Степанов.

2 місце – Антон Прядко.

3 місце – Микита Маценко, Андрій Парфило, Роман Федорченко.

Дякуємо організаційному комітету олімпіади за організацію олімпіади та особисто Олені Номировській за підбір цікавих завдань.