📚Березень в Машинобудівному фаховому коледжі Сумського державного університету у природничому контексті.

✔️Початок вести з первоцвітами! Участь першокурсників у онлайн-конкурсі плакатів “Збережемо первоцвіти”, метою якого є популяризація знань про особливості охорони та значення ранньоквітучих рослин у природі. Всі учасники отримали заохочувальні бали за проявлену цікавість до заходу.
✔️Фінішує березень із Днем Землі в машколеджі, залучаючи студентів різних курсів до пізнавальної активності як під час занять, так і на виховних годинах, й в поза навчальний час. Викладачами циклової комісії Природничих дисциплін були проведені бесіди зі студентами по тематиці дати, тематичні виховні години містили не тільки пізнавальний матеріал для здобувачів освіти, а й залучали їх до обговорення питання зустрічі, студенти були відвідувачами обласної бібліотеки в рамках її тематичного заходу, також першокурсники крокуючи завданнями онлайн-квесту розшифровували посилання для населення планети до Дня Землі.