Педагогічний Оскар

Диплом ІІ ступеню –Павленко В.В., викладач спеціальних дисциплін, номінація «Сучасний навчальний посібник».

Проектні технології

Пономаренко Н.П., викладач філологічних дисциплін.

«Мовне обличчя сумського студента».

«Не бійтеся заглядати у словник…».

«Відомі невідомі Суми».

«Акули пера»

Робота в експертних групах

Вороніна Н.К., викладач математики, викладач – методист, голова журі учнівської олімпіади з математики серед ПТНЗ Сумської області,. голова журі огляду – конкурсу на краще комплексно – методичне забезпечення предмета «Математика» в закладах професійної

( професійно – технічної ) освіти

Комар Н.Д. викладач фізики, викладач – методист, голова журі огляду – конкурсу на краще комплексно – методичне забезпечення предмета «Фізика» в закладах професійної

( професійно – технічної ) освіти, голова журі учнівської олімпіади з фізики серед ПТНЗ Сумської області.

Пальмова І.О., викладач хімії, член журі зі складання і перевірки олімпіадних завдань обласної учнівської олімпіади з хімії.

Линець В.П. ., викладач економічних дисциплін, член експертної комісії спеціальності «Економіка підприємства».

Щербак С.О., викладач філологічних дисциплін, старший викладач,член журі Міжнародного мовно – літературного конкурсу ім. Т. Шевченка, екзаменатор Українського центру оцінювання якості освіти з української мови.

Пономаренко Н.П. ., викладач філологічних дисциплін, член журі Міжнародного мовно – літературного конкурсу ім. Т. Шевченка.

Біловодська Г. Г., викладач філологічних дисциплін, викладач – методист, член журі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.. П. Яцика

Гуржій С.М., викладач філологічних дисциплін, старший викладач, член журі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.. П. Яцика

Наливайко К.О., викладач філологічних дисциплін, член журі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім.. П. Яцика

Несвіт О.М., викладач спеціальних дисциплін, старший викладач,член експертної комісії з акредитації спеціальності «Друкарські машини і апарати».

Каруцький Ю.О., викладач спеціальних дисциплін, член експертної комісії спеціальності «Хімічне і нафтове машинобудування».

Мельникрва І.В., викладач географії,  голова журі учнівської олімпіади з географії серед ПТНЗ Сумської області.