Журнали, інформаційні вісники

Антиков М.М., директор МК СумДУ, заслужений працівник освіти і науки України,  «Сто років на освітянській професійній ниві». Освіта. Технікуми. Коледжі. №3,  2017 р.

Лобов С.В., викладач спеціальних дисциплін, старший викладач, «Оформлення кабінету спеціальності « Галузеве машинобудування».  Освіта. Технікуми. Коледжі. №3,  2017 р.

Голубкова І.М., викладач фізики, викладач – методист, «Використання методу проектів для активізації пізнавальної діяльності під час навчання фізики». Освіта. Технікуми. Коледжі. №3,4,  2018 р.

Вороніна Н.К., викладач математики, викладач – методист,  «Проблеми навчання та виховання обдарованих дітей: сутність, структура, перспективи розвитку». Освіта. Технікуми. Коледжі. №3,4 , 2018 р.

Якущенко О.А., викдадач соціальних дисциплін, старший викладач, «Історія – це поруч…». Освіта. Технікуми. Коледжі. №3,4 , 2018 р.

Скороходова Л.І., викладач економічних дисциплін,  «Міжнародний досвід побудови національної системи протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом». Суми ФОП Цьома С.П.2018-Ч2, випуск №32

Косова Т.М., викладач іноземної мови, старший викладач, «Використання інноваційних форм, методів , технологій E- Learning та B- Learning в навчальному процесі: особливості та переваги». Освітні інновації:філософія, психологія, педагогіка: збірник наукових статей у 2-х частинах, 2018-Ч2.

Ровна А.В., викладач комп’ютерних дисциплін, Rezekne Academy of Technologies, Faculty of Engineering, Rezekne, Latvia June 20 – 22, 2019, 12 th International Scientific Practical Conference “Environment. Technology. Resources” «DATA SCIENCE APPROACH FOR IT PROJECT MANAGEMENT», Janis Grabis, Bohdan Haidabrus, Serhiy Protsenko, Iryna Protsenko, Anna Rovna.

Пономаренко Н.П., викладач філологічних дисциплін,

«Редакторський фах крізь призму аналізу наукових джерел та емпіричних досліджень» //Наталія Пономаренко// Науковий вісник Льотної академії. Серія: Педагогічні науки: збірник наукових праць/[редкол.: М. Плачинда (голов. пед.) та інші ]. – Кропивницький: ЛА НАУ, 2018. – Вип. 3. – С. 145–149.

«Формування соціокультурної компетентності майбутніх молодших спеціалістів з журналістики на заняттях з української мови»/ Наталія Пономаренко// Рідне слово в етнокультурному вимірі: збірник наукових праць/Дрогобицький державний педагогічний університет ім. Івана Франка. – Дрогобич: Посвіт, 2017. – С. 451-461.

«Школа професійної підготовки фахівців журналістики: закордонний досвід»/ Наталія Пономаренко//Педагогічні науки: теорія, історія, інноваційні технології : наук. журнал. – 2018. – №5 (79). –  С. 56–66.

Вороніна Н.К., Скороходова Л.І. «Методика проведення бінарних занять як одної

з форм реалізації міжпредметних зв’язків». Фахова передвища освіта, №4  2020 р.

Голубков І.Г., викладач математики, викладач-методист,

«Формування ключових математичних компетентностей під час розв’язування прикладних задач» Фахова передвища освіта, № 3 , 2020р

Голубкова І.М, викладач фізики, викладач-методист,

«Використання технології «змішаного навчання» для розвитку пізнавальної діяльності студентів». Освітня траєкторія. Інформаційний вісник науково-методичного центру вищої та фахової перед вищої освіти Міністерства освіти та науки України, №6, січень 2020р.

Крамар Л.М., викладач фізики,

«Використання лабораторних робіт для формування практичних компетентностей з фізики» Фахова передвища освіта,  №3,  2020 р

Голубков І.Г., Голубкова І.М «Математика+фізика: використання бінарних занять для реалізації міжпредметних зв’язків» Фахова передвища освіта. Навчально-методичний журнал №2,2020, 92с.

Ананченко Ю.М., Вороніна Н.К., Скороходова Л.І.,

«Бінарне заняття як форма реалізації міждисциплінарних зв’язків у процесі підготовки студентів в умовах ЗФПО: з досвіду МК СумДУ» Науковий журнал:  Фізико-математична освіта (СДПУ) №3(25) 2020р.