За крок до практики

19 березня 2021 року студенти спеціальності 061 Журналістика ВСП «Машинобудівний фаховий коледж СумДУ» відвідали редакцію каналу «СТС».

Майбутні акули пера побували в самому епіцентрі зйомок випуску, спостерігали за зніманням новин та мали змогу побачити «внутрішню кухні» редакторської майстерності. Вони дізналися всі подробиці та секрети зйомок: як мати гарний вигляд у кадрі за допомогою гриму, як вичитувати текст, яка повинна бути тиша під час зйомок та багато чого іншого.

Водночас майбутні журналісти постійно тримали телефони напоготові, щоб встигнути зняти щось цікаве для власного блогу.

Після екскурсії давали інтерв’ю та ділилися враженнями.  Охочі зможуть пройти практику та згодом офіційно влаштуватися на роботу.

«У результаті екскурсії я набралася натхнення навчатися та працювати далі над самореалізацією», – коментує майбутня телеведуча ( а нині – студентка) Катерина Безверха.