Вдалий перший крок журналістів до великої науки!

18-19 березня 2021 року студенти спеціальності 061 Журналістика Машинобудівного фахового коледжу СумДУ взяли участь у студентській конференції «Перший крок у науку», яку щорічно проводить Наукове товариство студентів (слухачів), аспірантів, докторантів і молодих учених СумДУ.

У секції «Філологія. Комунікації. Суспільство» Аріна Столбцова (студентка 413 гр.) презентувала дві доповіді «Віртуальна лексикографічна лабораторія «Мультимедійний словник  з інфомедійної грамотності» (науковий керівник – Наталія Пономаренко) та “Контент-аналіз у медіадослідженнях” (науковий керівник – Ірина Вірченко). А Мирослав Деревянко (студент 413 гр.) поділився результатами дослідженням “Особливості студентського телебачення: функціонування МАШТV” (науковий керівник – Наталія Пономаренко).

Вітаємо з вдалою реалізацією мрії та зайняте почесне друге місце:

Аріну Столбцову (доповідь «Віртуальна лексикографічна лабораторія «Мультимедійний словник  з інфомедійної грамотності»).

Мирослава Дерев’янка (доповідь «Особливості студентського телебачення: особливості функціонування МашTV»).

А в секції «Суспільство. Економіка. Управління» Анастасія Волк (студентка 413 гр.) презентувала результати дослідження “Особливості функціонування кредитних спілок” (науковий керівник – Лідія Скороходова). А Дар’я Трубарова (студентка 413 гр.) виголосила доповідь «Від ідеї – до бізнесу» (Науковий керівник – Лідія Скороходова).  Анастасія та Дар’я зайняли почесне друге місце!

Вітаємо з вдали початком підкорення наукових висот!