Усесвітній день безпечного Інтернету

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day). Мільйони людей об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін онлайн, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн та взяти участь у заходах, що проходять у всьому світі. День безпечного Інтернету націлений на створення безпечного та найкращого Інтернету, де кожний та кожна можуть використовувати технології відповідально, у дусі поваги, критично та творчо.
З цього приводу циклова комісія 122 «Комп’ютерні науки» провела онлайн-вікторину в соціальній мережі, завданням якої було: долучити до співпраці не лише здобувачів освіти, а й батьків та дітей.
Метою онлайн-вікторини є сприйняття розвитку пізнавального інтересу, підвищення розумової активності, що спонукає до самовдосконалення та самоаналізу з даної тематики.
Підбиваючи підсумки, можна з упевненістю сказати, що більшість студентів з цікавістю долучилася до її проходження та захопилася процесом!
Будьте в Інтернеті обачними!