Любов до мови творить націю

Червонощокі маки, сонця-соняхи й небесно-ніжні волошки, сонцесяйні посмішки студентів щедро рясніють, всупереч тому, що ми живемо в часи онлайн.

9 листопада 2020 року в День української мови та писемності студенти 111-і групи Машинобудівного фахового коледжу СумДУ долучилися до вебінару «Любов до мови творить націю».

Майбутні програмісти стали активними учасниками дійства: відшукали цікаві факти про українську мову та видатних осіб, які «стояли на її сторожі».

Зустріч, огорнена особливою атмосферою, звучала в серці відлунням словами В. Сосюра «І там, де звучить рідна мова, живе український народ».

Усупереч перешкодам рідна мова вже стала не лише символом єдності й незламності нашої нації, а й засобом національної безпеки. Хочеться сподіватися, що більшість українців оселять у своїх серцях мудре українське слово».