МАШИНОБУДІВНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
  1. Документи приймальної комісії
  2. Результати вступних іспитів
  3. Рейтингові списки
  4. Сторінка "Вступ" (Facebook)
  5. Буклети спеціальностей

Сайт приймальної комісії

На базі Сумського  коледжу харчової промисловості НУХТ 20 лютого 2020 року відбулася нарада методичного об’єднання викладачів української філології ЗФПО Сумської області.

У рамках наради був проведений обласний етап ювілейної Х Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів. Мета мовознавчих змагань - піднесення престижу та популяризації української мови серед молоді. Проведений захід став справжнім святом рідного слова. Голова журі та  незалежні філологи-експерти – викладачі української мови  коледжів Полтавської та Чернігівської областей.

Формування  професійної компетентності та творчого  потенціалу викладача української філології у ЗФПО,  сучасні підходи до викладання української мови, формування комунікативної компетентності на заняттях української мови – це ті питання, які обговорювали наставники студентської молоді. Викладачі були учасниками майстер-класу: «Уроки сучасного філолога: впровадження медіакомпоненту», який провела викладачка української мови та літератури Машинобудівного коледжу СумДУ  Наталія Пономаренко.

Дякуємо адміністрації та викладачам Сумського  коледжу харчової промисловості НУХТ за бездоганну організацію заходу!