МАШИНОБУДІВНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
  1. Документи приймальної комісії
  2. Результати вступних іспитів
  3. Рейтингові списки
  4. Сторінка "Вступ" (Facebook)
  5. Буклети спеціальностей

Сайт приймальної комісії

Наказом Міністерства освіти і науки України від 11 травня 2020 року № 635 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів, серед яких за вибором  є і фізика. Це означає, що цього року студентам ЗФПО належить готуватися, а викладачам вести систематичну роботу саме по підготовці до ЗНО. Особливостям такої підготовки було присвячене засідання обласного методичного об’єднання викладачів фізики ЗФПО, яке відбулося 14 листопада на базі Машинобудівного коледжу СумДУ. Більше двох годин спілкувалися учасники засідання з методистом з фізики  та астрономії навчально – методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку СОІППО Карпушею Валентиною Михайлівною, задавали питання та отримували вичерпні відповіді, ділилися досвідом з відповідного виду роботи.

Щиру зацікавленість викликали виступи колег, присвячені методичним питанням та інноваціям. З методами використання технології доповненої реальності AR на заняттях з фізики присутніх познайомила викладач Сумського медичного коледжу Захарова Вікторія Миколаївна. На екранах смартфонів оживали електричні кола, автомобілі і навіть наша Сонячна система, що викликало захоплення присутніх. А про формування предметних компетентностей під час лабораторних робіт цікаву та змістовну доповідь з демонстрацією робіт студентів зробила викладач Машинобудівного коледжу СумДУ Крамар Лада Миколаївна.

За круглим столом присутні обговорили також використання технології «змішаного навчання» для розвитку пізнавальної активності студентів, З безкоштовним функціоналом онлайн-тестів освітнього проекту «На урок» колег ознайомила викладач Машинобудівного коледжу МК СумДУ Голубкова Ірина Миколаївна. Були розглянуті також можливості використання онлайн-тестів для підготовки студентів до ЗНО.

Завершилося засідання  вирішенням організаційних питань щодо проведення обласної олімпіади з фізики. Наступна зустріч відбудеться навесні, коли Сумський медичний коледж відчинить свої двері для викладачів та студентів - учасників олімпіади з фізики в квітні 2020 року.

То ж чекаємо на зустріч!