МАШИНОБУДІВНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
  1. Документи приймальної комісії
  2. Результати вступних іспитів
  3. Рейтингові списки
  4. Сторінка "Вступ" (Facebook)
  5. Буклети спеціальностей

Сайт приймальної комісії

9 жовтня 2019 року на базі Політехнічного технікуму КІ Сум ДУ відбулось засідання обласного методичного об’єднання  заступників директорів з виховної роботи ЗФПО. У ньому взяли участь представники закладів вищої освіти області І-ІІ рівнів акредитації із Сум, Путивля, Глухова, Лебедина, Ромнів, Шостки, Малого Висторопа та Конотопа.
         Учасників методичного об’єднання привітала директор Тетяна Вікторівна Гребеник, побажала продуктивної роботи протягом засідання.
          Під час засідання обговорювались питання унормування й уніфікації документів з виховної роботи в ЗФПО Сумської області, розробки «Положення про студентське самоврядування», грантової діяльності та співпраці з громадськими організаціями.
Робота учасників методичного об’єднання пройшла у невимушеній, робочій атмосфері. Розгляд актуальних питань, професійні дискусії та обмін досвідом сприяли формуванню стратегічних завдань у роботі заступників директорів з виховної роботи ЗФПО та визначення подальшої траєкторії діяльності.