МАШИНОБУДІВНИЙ КОЛЕДЖ
  1. Документи приймальної комісії
  2. Результати вступних іспитів
  3. Рейтингові списки
  4. Сторінка "Вступ" (Facebook)
  5. Буклети спеціальностей

Сайт приймальної комісії

СЕКРЕТ УСПІХУ РОЗКРИТО

На питання журналістів: «Який Ваш секрет успіху?», Марк Цукерберг, наймолодший мільярдер світу  та творець всесвітньовідомої мережі Facebook, відповідає: «Просто не здавайтесь, впевнено йдіть до своєї мети». У 12 років він створив свій перший продукт «ZuckNet» для обміну миттєвими повідомленнями, який дозволяв спілкуватися між собою членам сім’ї. Згодом задум перетворився на всесвітню інтернет-мережу.

Серед студентів Машинобудівного коледжу Сумського державного університету є студент, який може перевершити Марка Цукерберга. Не вірите? Дарма.

23 лютого 2020 року в конгрес-центрі Сумського державного університету  відбулася студентська конференція «Перший крок у науку». Студент другого курсу спеціальності «Комп'ютерні науки» Віктор Сухонос представляв дебютний проєкт – мобільний додаток «HOME-211». До того ж з власноруч написаним веб-сервером. У світі діє правило: будь-яка праця повинна бути відзначеною. І ось креативність та розумові зусилля дали результат – І місце!

«Участь у наукових змаганнях робить нашу молодь відкритою до нових знань, грамотною, компетентною, творчою, дає поштовх до самовдосконалення та майбутньої успішної професійної діяльності. Я впевнена, що Віктор ще нас здивує», – коментує керівник проєкту Юлія Ананченко.

Вітаємо Віктора і його керівника Юлію Михайлівну з зайнятим І місцем!  Бажаємо нових наукових успіхів та реалізації задумів!