МАШИНОБУДІВНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
  1. Документи приймальної комісії
  2. Результати вступних іспитів
  3. Рейтингові списки
  4. Сторінка "Вступ" (Facebook)
  5. Буклети спеціальностей

Сайт приймальної комісії

15 листопада 2019 року студенти  Машинобудівного коледжу спеціальностей «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» і «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях» разом з викладачем економічних дисциплін Скороходовою Лідією Іллівною відвідали Сумський міський центр зайнятості. Метою цієї екскурсії було ознайомити студентів-випускників з правилами працевлаштування в нашому місті, надати інформацію про головні завдання, що покладаються на міський центр зайнятості і створити певну уяву у студентів про відносини між роботодавцем і шукачами роботи. Окрім цього, нам пощастило прослухати лекцію щодо коректного складання резюме для якнайкращого і найшвидшого працевлаштування. Також, ми дізналися як працюють електронні автоматизовані помічники, де можна знайти інформацію про вакансії на ринку праці. Сподіваємось і віримо у те, що здобуті у коледжі корисні і ґрунтовні знання допоможуть знайти якомога краще робоче місце з можливістю постійного самовдосконалення і підвищення кар’єрного зросту.

Щиро вдячні викладачеві за насичений день, сповнений корисними знаннями!

студентка 308-е групи

Худенко Аліна