МАШИНОБУДІВНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
  1. Документи приймальної комісії
  2. Результати вступних іспитів
  3. Рейтингові списки
  4. Сторінка "Вступ" (Facebook)
  5. Буклети спеціальностей

Сайт приймальної комісії

Чи всі Ваші ідеї реалізовано?

Чи всі Ваші ідеї приносять прибуток?

Не вірите, що ідеї приносять прибуток? Дарма! У Машинобудівному коледжі СумДУ  Вас навчать, як це зробити!

Провідниками у світ бізнесу для студентів третього курсу МК СумДУ спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» стали викладач кафедри економіки та бізнес-адміністрування СумДУ Богдан Леонідович Ковалев та викладач МК СумДУ Лідія Іллівна Скороходова. Під час тренінгового заняття «Від ідеї – до бізнесу» охочі мати власний бізнес – студенти 308-е групи МК СумДУ –   акумулювали свої бізнес-ідеї та успішно презентувати їх професіоналам своєї справи.

Пам'ятаймо, що все потребує знань, але цьому теж можна навчитися. Головне, щоб подобалось цим займатися! А найкраще місце, де навчать заробляти на ідеях, – Машинобудівний коледж Сумського державного університету!