МК СумДУ

prujmalna1

 Приймальна комісія: (0542) 25-20-45, 25-21-36 ua Flag of the United Kingdom  

Бібліотека

Бібліотека Машинобудівного коледжу Сум ДУ

Машинобудівний коледж має власну бібліотеку з читальною залою площею 210 мта книжковим фондом 76594 примірників, з яких 30239 примірники - це навчальна література, 43093 примірники – це наукова, технічна та спеціальна література. Бібліотека має читальну залу на    58 посадкових місця. До бібліотеки коледжу надходить     6 газет і 12 журналів, з яких 6 видань науково-педагогічних, 7 – науково-методичних, 5 – суспільно-політичних.

Бібліотека коледжу – осередок інформаційного і духовного спілкування, проводяться масові заходи зі студентами (літературні, музичні, тематичні вечори, зустрічі, конкурси, вікторини, диспути, бесіди з проблем молоді тощо), постійно оновлюється інформаційний куточок читача, діють художні виставки і музей коледжу. У читальній залі обладнано чотири комп’ютеризованих робочих місця з виходом у систему Інтернет, встановлено DVD плеєр та телевізор для проведення позакласних заходів. Також для зручності користувачів в читальному залі встановлено довідковий комп’ютер для швидкого пошуку літератури.

Бібліотека коледжу повністю комп’ютеризована і використовує ліцензійне програмне забезпечення. Обслуговування читацьких абонементів студентів, викладачів і співробітників автоматизовано і здійснюється з використанням штрих-кодів і пластикових карток користувачів. Вона входить до складу бібліотечно-інформаційної системи, створеної у Сум ДУ, що дозволяє користувачам бібліотеки ефективно орієнтуватися в інформаційному просторі бібліотеки через Інтернет та надає можливості доступу до різноманітних ресурсів.

З 2008 року в бібліотеці офіційно існує Електронний каталог, який нараховує понад 60 тис. описів документів. Головною функцією Електронного каталогу є оперативний пошук того чи іншого документу за автором, назвою, роком видання, ключовим словом, а також за видом документів, а саме книги, брошури, методичні вказівки, технічні документи.

Окремо в навчальному закладі створена бібліотека електронних підручників з дисциплін, які викладаються в коледжі. Кількість електронних версій підручників складає 1327 примірників. Робота щодо поповнення цієї бібліотеки ведеться постійно, шляхом участі в акціях українських бібліотек з наданню безкоштовних копій підручників навчальним закладам України через систему Інтернет.

 

Правила користування бібліотекою Машинобудівного коледжу СумДУ

Видання бібліотеки

Періодика

 

Ви тут: Головна Бібліотека Загальна інформація