МК СумДУ

prujmalna1

 Приймальна комісія: (0542) 25-20-45, 25-21-36 ua Flag of the United Kingdom  

Краса і сила поетичного слова (до Дня української мови)

Поезія – це завжди неповторність,

Якийсь безсмертний дотик до душі.

                           Л.Костенко

Змінюються часи і влада, змінюється життя і людський світогляд, але незмінними залишаються найвищі істини, незмінною лишається людська потреба любити й творити. Нерозгаданою залишається таємниця душі, в якій незгасним вогнищем горить священне і нездоланне почуття любові, яке є насправді вічною темою, що ніколи не покине ні літератури, ні мистецтва взагалі.

  Поезія надихає, звеличує, штовхає на подвиги. Вірші найвідоміших поетів світу окриляють закоханих романтиків, запалюють відчайдушних лю-бителів пригод, спонукають до боротьби за свої права; бувають гостріші за меч та сильніші за будь-яку зброю або ж мелодійні та ніжні, як спів солов’я.

 Поезія -це найважливіше культурне явище, всеосяжна мова. Вона є відображенням і дзеркалом суспільства,виявом ментальності народу,його духовності.

На відкритому виховному заході,проведеному з 110-і групою,прозвучали   поезії українських письменників (Л.Костенко,Л.Забашти,С.Воробкеви-ча,О.Олеся,І.Багряного,Д.Павличка та інших), присвячені Дню української мови.У віршах,які  розповідали студенти ,виражена любов до української мови,любов до української нації,любов до рідної землі,українського слова,українського народу.

image001

image002

image003

 

Ви тут: Головна Новини Краса і сила поетичного слова (до Дня української мови)

Ми у соціальних мережах

Наші контакти

З Понеділка по П’ятницю з 8.15-17.15

Email: info@mk.sumdu.edu.ua