МК СумДУ

prujmalna1

 Приймальна комісія: (0542) 25-20-45, 25-21-36 ua Flag of the United Kingdom  

День української писемності

    День української писемності та мови щороку відзначається в Україні 9 листопада,встановлено свято 1997 року Указом № 1241/97 «Про День української писемності та мови».

     Любити, шанувати і плекати рідну мову — святий обов’язок кожного українця. А надто сьогодні, у такі неспокійні часи для нашої держави. У цей день студенти 111-і групи  разом з викладачами з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури  взяли участь у написанні ХVІІ Всеукраїнського радіо диктанту національної єдності під гаслом «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета».

     У  актовому залі Машколеджу Сум ДУ був проведений виховний захід на тему: «Історія рідної мови від минулого до сьогодення», на який завітали  викладачі навчального закладу та студенти 1-их курсів .

   Присутні мали змогу насолодитися прекрасною мовою ведучих Грицая Б..Шевелєвої І.,Головенка І.,Гребеник Ю.,прослухати українські пісні у виконанні Бабич А.,Рижкової А.,Серпокрилової М.,Остапенка М.,гумореску-

Бурима М.,Власова Р.,переглянути  інсценізований уривок із п’єси  І.П.Котляревського «Наталка-Полтавка» у виконанні студентів Грищенка В., Медведєвої К., український народний запальний танок Шкарупи Д.  

     Національний колорит виховному заходу придавав одяг ведучих в українському народному стилі та  декорації на сцені,яка була прикрашена вишитими рушниками.Виступ супроводжувався показом презентаційних

матеріалів.

       Заступник директора з НВР Щербак С.О.привітала переможців олімпіад з української мови(творчий конкурс та конкурс знавців української мови)і побажала високих досягнень на майбутній олімпіаді обласного рівня.

    Глядачі підтримували виступаючих на сцені гучними аплодисментами.

    Завдяки ось таким виховним заходам повертається забута колись рідна мова , відроджується як нетлінний  скарб в устах молоді  віщим і вічним словом Котляревського та Шевченка.

den1

den2

den4

den3

den5

 

Ви тут: Головна Новини День української писемності

Ми у соціальних мережах

Наші контакти

З Понеділка по П’ятницю з 8.15-17.15

Email: info@mk.sumdu.edu.ua