МК СумДУ

prujmalna1

 Приймальна комісія: (0542) 25-20-45, 25-21-36 ua Flag of the United Kingdom  

Franko live – Франко наживо

 

Крізь простір і час долинули до нас пристрасні слова Великого Каменяра, осяяні сподіваннями на те, що його важка праця в ім’я кращого майбутнього народу не пропаде даремно, буде оцінена наступними поколіннями людей. Франка не лише згадують, а й вдумливо вивчають його літературну спадщину.

Творчий доробок письменника величезний і сягає шість тисяч творів. Іван Франко увійшов в історію літератури і науки як поет і драматург, прозаїк і літературознавець, публіцист і історик, економіст і філософ. Він прийняв естафету борців за інтереси народу і гордо ніс її впродовж всього свого життя.

З нагоди 160-річниці від дня народження та на відзначення року Івана Франка 8 листопада за участю студентів110-і, 113-ж, 208-е, 210-і, 213-вс, 413-вс пройшов усний журнал «Я син народа, що вгору йде… ». Гортаючи його сторінки, ми ще раз доторкнулись до багатогранної геніальності цієї постаті.

Щоб висловити своє ставлення до Каменяра, студенти взяли участь у фестивалі плакатів «Франко наживо», помандрували асоціативним музеєм у його честь.

На шляхах нашої суверенності Іван Франко повинен бути з нами. Він вчить нас бути людьми серед людей. Завершуючи мандрівку сторінками життєвої дороги Івана Франка. Сьогодні його ми ще знаємо мало. Дуже непросто осягнути глибину і вишину, панорамність, передбачливість і пересторогу, які живуть у творах Каменяра. Приспані не так роками, як запопадливими чиновниками, рядки Франкових книг стоять на чатах, готові прислужитися спадкоємцям його ідей. Тільки істинних, а не перекручених ідей.

DSC 0383

DSC 0392

DSC 0384

DSC 0418

 

DSC 0398

 

DSC 0463

DSC 0481

Ви тут: Головна Новини Franko live – Франко наживо

Ми у соціальних мережах

Наші контакти

З Понеділка по П’ятницю з 8.15-17.15

Email: info@mk.sumdu.edu.ua