МК СумДУ

prujmalna1

 Приймальна комісія: (0542) 25-20-45, 25-21-36 ua Flag of the United Kingdom  

Історія – це поруч…

5 квітня відбувся конкурс проектів з краєзнавства «Історія – це поруч…» серед студентів нашого коледжу.

Краєзнавство є потужним стимулом і нескінченним полем для дослідника. Дослідження формує світогляд, прищеплює культуру розумової праці, розкриває особистість студента, сприяє становленню громадянина.

Уже традиційно, навесні, збираються разом студенти-краєзнавці, щоб поділитися своїми цікавими знахідками та творчими ідеями. З кожним роком збільшується кількість бажаючих взяти участь у конкурсі «Історія – це поруч…». Це дуже приємно, адже також зростає різноманітність тем, що обирають наші студенти.

Усі присутні поринули в далеке ХІХ ст., познайомилися з трагічною долею Єлизавети Коновніциної, дізналися про почесного громадянина                 м. Суми І. Асмолова, науковими відкриттями І.Й. Калениченко, внеском поляків-сумчан у економічний розвиток міста, героїчними вчинками учасників ОУН УПА на Сумщині 1941–1948 рр.; дослідили історію кролевецького рушника, повсякденне життя сумчан поч. 80 р. ХІХ ст., особливості декомунізації в м. Суми та перлини сучасного міста –Street-art – поринули у велику історію малої батьківщини. Це говорить про зацікавленість молоді історичним краєзнавством, бажання пізнати рідний край.

Переможцями конкурсу стали : І місце – Гураль Надія (310-і гр.), ІІ місце – Федоришин Іван (208-е гр.), ІІІ місце – Юрченко Кирил (114-дв гр.), Швець Анна (108-е гр.); Смик Каріна (213-вс гр.).

Вдячні всім учасникам за те, що вони знайшли час, сили, натхнення підготувати та презентувати свої доробки.

Бажаємо успіхів нашим дослідникам на обласному конкурсі, який відбудеться 20 квітня на базі Путивльського педагогічного коледжу.

Ви тут: Головна Новини Історія – це поруч…

Ми у соціальних мережах

Наші контакти

З Понеділка по П’ятницю з 8.15-17.15

Email: info@mk.sumdu.edu.ua