МК СумДУ

prujmalna1

 Приймальна комісія: (0542) 25-20-45, 25-21-36 ua Flag of the United Kingdom  

Посланець поколінь…

До найбільших святинь будь-якого народу належить національний гімн – найвищий вияв його волелюбних прагнень, духовно-патріотичних устремлінь. Слова і музика гімну змушують кожного з нас підніматися при перших же акордах.

10 березня , у четвер, патріотично налаштовані мешканці міста Суми зібралися на площі біла кінотеатру «Дружба», щоб разом заспівати гімн України, цим самим відсвяткувати 151-річницю першого його виконання. На свято прийшли люди різного віку, вподобань, але всіх їх об’єднувало одне – патріотичні почуття та віра у світле майбутнє України.

Викладачі зі студентами Машинобудівного коледжу Сумського державного університету влаштували концертну програму, у ході якої всі мали змогу почути наживо прекрасні звуки бандури та сопілки, вслухатися в актуальні слова пророка Шевченка. На святі був присутній архієпископ Мефодій, керуючий Сумською Єпархією Української Православної церкви Київського патріархату, який висловив свої думки щодо майбутнього та сьогодення України, пропагував здоровий спосіб життя серед українців. Після цього всі небайдужі виконали гімн України, а наприкінці студенти коледжу виклали синьо-жовтий прапор над своїми головами.

Пам’ятайте: «… коли ми разом, нас шанують у світі, поз’єднані ми щезнем в небутті! За наше завтра ми самі в одвіті і в цьому, й в потойбічному житті!»

 

 

 

Ви тут: Головна Новини Посланець поколінь…

Ми у соціальних мережах

Наші контакти

З Понеділка по П’ятницю з 8.15-17.15

Email: info@mk.sumdu.edu.ua