prujmalna1

Свято знань напередодні Великодня

Вже четвертий рік поспіль напередодні річниці Чорнобильської трагедії збираються студенти ЗВО І-ІІ рівнів акредитації Сумської області для того, щоб визначити кращого знавця фізики. Цього року для проведення олімпіади гостинно відчинив двері Сумський коледж харчової промисловості. В обласній олімпіаді з фізики взяли участь п’ятнадцять студентів з одинадцяти закладів освіти області. Крім студентів Сумських закладів освіти за перемогу змагалися представники Лебедина, Путивля, Конотопу та Малого Висторопу.

Цього року олімпіада проводилася по відкритих завданнях, розміщених на сайті базового навчального закладу. Після проведеного жеребкування були визначені завдання ІІ туру олімпіади з фізики і студенти приступили до роботи. Протягом двох годин вони вирішували задачі з різних розділів механіки. В очікуванні результатів учасники олімпіади налагоджували дружні стосунки, знайомилися з матеріальною базою, дипломними роботами студентів, вчилися сервірувати святковий стіл, тощо.

Переможцем олімпіади став студент Сумського медичного коледжу Чубенко Роман Юрійович. На другому місці – Таран Максим Миколайович, студент Політехнічного технікуму Конотопського інституту СумДУ. Третє місце розділили студенти Сумських вишів: Ворушов Євгеній Дмитрович з Машинобудівного коледжу СумДУ та Котельва Максим Андрійович з Сумського коледжу харчової промисловості. Переможці отримали дипломи відповідних ступенів та призи, інші – дипломи учасників, а всі разом – нових друзів, можливість поспілкуватися та запас гарного настрою.

Бажаємо переможцям олімпіади і всім учасникам творчих злетів, успіхів у оволодінні обраною спеціальністю та втілення в життя найсміливіших мрій!