МАШИНОБУДІВНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
  1. Документи приймальної комісії
  2. Результати вступних іспитів
  3. Рейтингові списки
  4. Сторінка "Вступ" (Facebook)
  5. Буклети спеціальностей

Сайт приймальної комісії

27 листопада 2018 року на базі Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ відбулось засідання обласного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи ЗВО І-ІІ р.а.

Розглядалась тема: «Аспекти національно-патріотичного виховання молоді з позицій сьогодення»

Цікавими і змістовними були виступи: директора Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ Барилюка Ю.А., методиста Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Сумській області Докторович Г.І. «Аспекти національно-патріотичного виховання молоді з позицій сьогодення», викладача природничих дисциплін Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ Яценко С.Г. «Виховання бережливого ставлення до природи – важливий аспект національно-патріотичного виховання», кандидата історичних наук, викладача суспільних дисциплін Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ Коваленко Л.І. «Науково-пошукова робота в системі національного виховання», завідувача бібліотеки Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ Паутової А.М. «Роль бібліотеки у вихованні патріота України».

В рамках засідання були проведені:

- екскурсія по коледжу, ознайомлення з навчально-матеріальною базою закладу;

- відкритий виховний захід: вистава драматичного гуртка Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ «Сорочинський ярмарок» (за п’єсою М.Старицького).

Під час підведення підсумків засідання методичного об’єднання заступники директорів з виховної роботи ЗВО І-ІІ р.а. обмінялись враження-ми від підготовки та проведення заходів, поділились своїми планами роботи на майбутнє.