prujmalna1

28 березня 2019 року на базі Машинобудівного коледжу Сум ДУ було проведено обласне методичне об’єднання викладачів іноземних мов ЗВО I-II рівнів акредитації Сумської області. У роботі засідання взяли участь викладачі з 17 навчальних закладів області. Був проведений майстер-клас «Професійний брендинг – тренд успішності сучасного педагога» старшим викладачем кафедри педагогіки, спеціальної освіти та менеджменту СОІППО Д.М.Пінчук. Інтерактивна робота, актуальність, оптимізм та ідеї викладача щодо теми подарували приємні емоції викладачам та змусили задуматись над власним професійним брендингом.

В рамках засідання відбулась обласна студентська олімпіада з англійської мови. Під час олімпіади студенти демонстрували свої знання та навички із читання, аудіювання, письма, говоріння, за кожен з цих видів мовленнєвої діяльності студенти отримували відповідну кількість балів. В олімпіаді брали участь 16 студентів I- IIкурсів із ЗВО I-II рівнів акредитації області. В чесній боротьбі перемогу отримав студент Машинобудівного коледжу Сум ДУ Лещенко Іван, який із 80 можливих балів набрав 73 бали. Студент Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ Якименко Іван посів 2 місце, із балом 63,2, а студенти Сумського медичного коледжу Якименко Анастасія, Індустріально-педагогічного технікуму КІ Сум ДУ Василець Єлизавета та Роменського коледжу КНЕУ Приходько Богдан розділили 3 місце набравши 55,2;., 55,8; 55,6 балів відповідно.

Ви тут: Головна Робота базового коледжу Засідання МО, олімпіади, конкурси, конференції Засідання обласного методичного об’єднання викладачів іноземних мов ЗВО I-II рівнів акредитації Сумської області