prujmalna1

МО викладачів хімії, біології та екології ЗВО І-ІІ р.а. Сумської області.

21 березня 2019 року Машинобудівний коледж Сумського державного університету гостинно привітав викладачів хімії, біології та екології ЗВО І-ІІ р.а. Сумської області.

Цього разу на засідання обласного методичного об’єднання завітали представники 12 навчальних закладів з Сум, Шостки, Путивля, Глухова, Лебедина та Малого Висторопа, які обговорили питання підвищення ефективності навчально-виховного процесу при викладанні хімії.

Цікавими та змістовними були виступи: доцента кафедри теорії і методики змісту освіти СОІППО, канд. пед. наук Коростіль Л.А. «Задачі з хімії професійного спрямування», викладачів хімії Машинобудівного коледжу СумДУ Пальмової І.О. «Креативний підхід під час викладання хімії» та Хроленко І.А. «Використання ментальних карт у педагогічній діяльності», викладача хімії Маловисторопського коледжу СНАУ Забуги В.І. «Хімічний експеримент».

Крім того, учасники засідання мали можливість ознайомитися з експонатами виставки творчих робіт студентів «Друге життя виробів з пластику».

Підводячи підсумки роботи засідання методичного об’єднання, педагоги області обмінялися думками щодо використання задач професійного змісту для студентів ЗВО І-ІІ р.а. різних спеціальностей, поділились своїми планами роботи на наступний навчальний рік.

IMG 2967

IMG 2982

Ви тут: Головна Робота базового коледжу Засідання МО, олімпіади, конкурси, конференції МО викладачів хімії, біології та екології ЗВО І-ІІ р.а. Сумської області.