МК СумДУ

prujmalna1

 Приймальна комісія: (0542) 25-20-45, 25-21-36 ua Flag of the United Kingdom  

Засідання обласного методичного об’єднання викладачів соціальних дисциплін та правових знань

8 жовтня 2015 року на базі  Сумського кооперативного технікуму відбулося засідання обласного методичного обєднання  викладачів соціальних дисциплін та правових знань ВНЗ І-ІІ р.а., в якому взяли участь 16  викладачів із 12 навчальних закладів області.

Директор навчального закладу Овчаренко В.О. познайомив  гостей  з історією технікуму, його традиціями та напрямками навчально-виховного процесу.

Цікаво та змістовно пройшов  мультимедійний тренінг : «Сигнальні системи та їхня роль у життєдіяльності людини», який провела старший викладач кафедри психології СОІППО І.В. Сидоренко. Викладачі стали активними учасниками дискусії  круглого столу на тему: «Мотивація та розвиток творчих здібностей студентів (шляхи підвищення ефективності в набутті студентами знань, вмінь, навичок)». Море емоцій та позитиву отримали учасники від виховного заходу, присвяченого Дню українського козацтва та захисника України: «Доти буде Україна – поки будуть козаки».

 

  Робочі моменти круглого столу

Ви тут: Головна Робота базового коледжу Засідання МО, олімпіади, конкурси, конференції Засідання обласного методичного об’єднання викладачів соціальних дисциплін та правових знань

Ми у соціальних мережах

Наші контакти

З Понеділка по П’ятницю з 8.15-17.15

Email: info@mk.sumdu.edu.ua