МАШИНОБУДІВНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
  1. Документи приймальної комісії
  2. Результати вступних іспитів
  3. Рейтингові списки
  4. Сторінка "Вступ" (Facebook)
  5. Буклети спеціальностей

Сайт приймальної комісії

«Добре бачить тільки серце. Найголовнішого очима не побачиш».

Антуан де Сент-Екзюпері

Неймовірно!

Свідки-чоловіки і свідки-жінки по-різному запам’ятовують деталі злочинів. Коли злочинець, наприклад, вихоплює сумочку, жінки-свідки запам’ятовують вираз обличчя жертви. Свідки-чоловіки, навпаки, запам’ятовують грабіжника.

Чим спокійніше виглядає людина, тим рідше іншим людям приходить у голову їй суперечити. Навпаки, людина, яка відстоює свою точку зору з запалом, ризикує зустріти добре аргументований і шалений опір.

Команди, які грають у чорній формі, набагато частіше караються рефері. Це було доведено за багаторічною статистикою НХЛ і НФЛ.

Гарні оцінки запам’ятовуються набагато краще, ніж погані. “П’ятірки” пригадуються в 89% випадків, а трійки – тільки в 29%.

Людина, яка озвучить свої маніпуляторські наміри, буде виглядати в очах оточуючих більш чесною, ніж людина, у якої ці маніпуляторські наміри повністю відсутні або що їх приховує.

Розвиваючі книги

1. Антуан де Сент-Екзюпері «Маленький принц»

2. Веніамін Каверин «Два капітани»

3. Микола Гоголь «Мертві души»