МК СумДУ

prujmalna1

 Приймальна комісія: (0542) 25-20-45, 25-21-36 ua Flag of the United Kingdom  

Методичні об'єднання викладачів ЗВО І-ІІ р.а. Сумської області

Наказ про призначення голів обласних методичних об`єднань ЗВО І-ІІ р.а. Сумської області

 

VO 

 

Список членів методичних об’єднань викладачів закладів вищої освіти І –ІІ рівнів акредитації Сумської області на 2018-2019 навчальний рік

Методичне обєднання викладачів соціальних дисциплін і правових знань

№ з/п Назва навчального закладу ПІБ викладача, предмети,   які викладає
1 Сумський будівельний коледж

Гумен Світлана Федорівна, викладач всесвітньої історії, історії України, культурологія, громадянської освіти;

Муквич Вячеслав Володимирович, викладач земельного права, господарського законодавства, основ права, основ правознавства, правознавства.

2

Коледж СНАУ

Бутенко Лариса Григорівна, викладач історії України, всесвітньої історії, державного будівництва та місцевого самоврядування, конституційного права зарубіжних країн, господарського права, аграрного права, виконавчого провадження.

Генайтус Ольга Вікторівна, викладач української мови, української літератури, зарубіжної літератури.

Коробова Ольга Геннадіївна, викладач основ психології.

Роговенко Ольга Василівна, викладач історії України, всесвітньої історії, теорії держави і права, конституційного права України, політології, культурології.

Рубан Ольга В’ячеславівна, викладач історії України, культурології, громадянської освіти (соціології), історії української культури, людини і світ, основ філософських знань, художньої культури (культурології), соціології.

Чортенко Андрій Миколайович, викладач історії України, історії держави і права України, історіії держави і права зарубіжних країн.

Бісік Світлана Гаврилівна, викладач трудового права, організації роботи з кадрами, організації юридичної служби в суспільному виробництві.

Михайловська Євгенія Володимирівна, викладач діловодства в юридичній практиці, біржового права.

Шуляк Ірина Вікторівна, викладач цивільного та сімейного права, цивільного процесу, судочинства в господарських судах, фінансового права, банківського права.

Юрченко Яна Олегівна, викладач логіки, кримінального процесу, кримінального права, правових основ інвестиційної діяльності, митного права.

3

Сумське вище училище мистецтв і культури

ім. Д. Бортнянського

Букіна Ірина Василівна, викладач правознавства

Лишенко Тетяна Миколаївна, викладач соціології

4

Сумський медичний коледж

Юхно Оксана Іванівна, викладач соціально-економічних дисциплін та правових знань.

Кот Анна Анатоліївна, викладач соціально-економічних дисциплін та правових знань.

5

Машинобудівний коледж СумДУ

Бондаренко Дмитро Іванович, викладач історії України, політології, комунікативної логіки, основ філософських знань

Титаренко Алла Валентинівна, викладач правознавства, соціології, основ філософських знань, соціології масових комунікацій

Якущенко Оксана Анатоліївна, викладач історії України, культурології

6 Сумський коледж харчової промисловості НУХТ

Лесько Олена Іванівна, викладач правознавства, історії України, всесвітньої історії, соціології.

Коваленко Людмила Іванівна, викладач історії України, філософії.

7 Сумський коледж економіки і торгівлі Бєляєва Олена Павлівна, викладач історії, правознавства
8 Глухівське медичне училище Коробкова Ірина Петрівна, викладач історії України, основ філософських знань, соціології, культурології, громадянської освіти.
9 Глухівський агротехнічний інститут СНАУ Антонов Сергій Ігорович, викладач аграрного права, соціології, комерційного права, політології
10 Професійно -   педагогічний коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка

Сидоренко Оксана Миколаївна. викладач історії України

Грибенко Олександр Миколайович, викладач всесвітньої історії

Ювченко Тетяна Михайлівна, викладач культурології

11 Маловисторопський коледж СНАУ

Самойленко Наталія Сергіївна, викладач історії України, всесвітньої історії, основ філософських знань;

Магаляс Михайло Олександрович, викладач основ правознавства

12

Політехнічний технікум КІ

Сум ДУ

Очкасов Володимир Іванович, викладач історії України, всесвітньої історії, основ правознавства, соціології.

Глибченко Віктор Григорович, викладач історії України, всесвітньої історії, основ філософських знань.

Євтушенко Олександр Валерійович, викладач історії України, всесвітньої історії, основ правознавства, предмету ""Людина і світ".

Бібік Юлія Володимирівна, викладач соціології та основ психології.

Швидка Алла Іванівна, викладач культурології.

Кондратенко Наталія Миколаївна, викладач земельного права, господарського права та трудового права.

13 Індустріально-педагогічний технікум КІ СумДУ

Калинкіна Світлана Іванівна - голова циклової комісії соціальних дисциплін , викладач соціальних дисциплін,

Стаднік Анна Іванівна - викладач соціальних дисциплін,

Хоменко Віталій Олексійович - викладач історії, правознавства та правових дисциплін,

Бадьор Віктор Миколайович - голова циклової комісії суспільно-гуманітарних дисциплін, викладач правознавства, історії, соціології,

Косенко Дмитро Сергійович – викладач філософії, політології та правознавства,

Хоменко Галина Вікторівна – викладач культурології,

14 Конотопське медичне училище Немеш Оксана Миколаївна, викладач всесвітньої історії, історії України, основ правознавства, соціології.
15 Лебединський педагогічний коледж ім. А.С. Макаренка

Білокобильська Любов Борисівна - викладач філософії, соціології

Венгеровський Сергій Борисович – голова циклової комісії соціально-економічних дисциплін, викладач історії України, філософії, соціології

Пархоменко Тетяна Миколаївна – викладач всесвітньої історії, політології, громадянської освіти

Гриценко Катерина Юхимівна – викладач історії України

Кобзар Ярослава Миколаївна – викладач правознавства

16 Лебединське медичне училище ім. М.Сітенка Кобзар Михайло Іванович, викладач історії України, всесвітньої історії, основи правознавства, соціології.
17 Охтирський коледж СНАУ Титаренко Надія Петрівна, викладач основ філософських знань, політичної економії.
18 Путивльський педагогічний коледж ім. Руднєва Стьопочкіна Юлія Олександрівна, викладач історії України, всесвітньої історії, основ філософських знань, методики навчання галузі "Я у світі"
19 Путивльський коледж СНАУ

Лєоньков Андрій Михайлович, викладач правознавства;

Лисов Віктор Іванович, викладач історії України

20

Роменський коледж КНЕУ

Журид Світлана Олександрівна - викладач історії, громадянської освіти та правових дисциплін; Багмет Любов Анатоліївна - викладач історії, громадянської освіти, культурології;

Діхнич Людмила Павлівна - викладач культурології;

Покопцев Євген Семенович - викладач історії;

Ручко Людмила Миколаївна - викладач соціології;

Федько Сергій Миколайович - викладач соціології;

Окіпна Анжеліка Віталіївна - викладач суспільних дисциплін;

Кулик Віталіна Геннадіївна - викладач історії та правових дисциплін;

Ткаченко Ірина Вікторівна - кандидат історичних наук, викладач громадянської освіти;

Бондаренко Людмила Федорівна - викладач культурології.

21 Роменський коледж СНАУ Пилипенко Сергій Васильович, викладач історії України. всесвітньої історії, основ правознавства.
22 Хіміко-технологічний коледж ШІ СумДУ Толкачова Тетяна Олександрівна, викладач всесвітньої історії, історії України, основ філософських знань, людина і світ."
23

Шосткинське медичне училище

Зайцева Людмила Олександрівна, викладач історії, мистецтва
Гуринова Марина Юріївна, викладач основ правознавства, громадянської освіти
Сліпкань Юлія Василівна, викладач основ філософських знань, соціології.

Методичне обєднання викладачів економічних дисциплін

№ з/п Назва навчального закладу ПІБ викладача, предмети,   які викладає
1 Сумський будівельний коледж

Созонова Ніна Олександрівна, викладач бухгалтерського обліку, фінансового обліку, основ підприємництва і управлінської діяльності, контролю і ревізії, вступу до спеціальності;

Соколенко Світлана Миколаївна, викладач економіки, організації і планування сільськогосподарського виробництва, економічної теорії, основ економічної теорії, основ економіки будівництва;

Ткаченко Неля Сергіївна, викладач економічного аналізу, обліку і звітності у бюджетних установах, економіки будівництва;

Терещенко Олександр Миколайович, викладач економіки підприємства, фінансів, політичної економії, грошей та кредиту, нормування праці і кошторисів;

Біловодська Надія Миколаївна, викладач основ підприємництва і управлінської діяльності, основ менеджменту.

2

Коледж СНАУ

Самойленко Антоніна Миколаївна, викладач економіки (політекономії), основ маркетингу, економічної теорії (економіки).

Неженець Оксана Петрівна, викладач економіки підприємства, статистики, економічного аналізу, управління витратами.

Бабенко Ольга Петрівна, викладач конролю і ревізії, фінансового обліку.

Гриценко Вікторія Леонідівна, викладач фінансового обліку, податкової системи, обліку і звітності у бюджетних установах.

Кравченко Сергій Ігорович, викладач регіональної економіки, менеджменту, економіки праці та соціально-трудових відносин, планування та організації діяльності підприємства, економіки і нормування праці.

Покутня Ніна Олексіївна, викладач бухгалтерського обліку, інформаційних систем і технологій в обліку, інформаційних систем і технологій на підприємстві.

Скопова Олена Сергіївна, викладач фінансів підприємства, фінансів, грошей та кредиту, інвестування, казначейської справи, страхових послуг.

Шумкова Вікторія Ігорівна, викладач податкової системи, банківських операцій, грошей та кредиту, бюджетної системи, бухгалтерського обліку і звітності у комерційних банках.

3 Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського

Букіна Ірина Василівна, викладач економіки,

Лишенко Тетяна Миколаївна, викладач економіки

4

Сумський медичний коледж

Юхно Оксана Іванівна, викладач соціально-економічних дисциплін та правових знань.

Кот Анна Анатоліївна, викладач соціально-економічних дисциплін та правових знань.

5

Машинобудівний коледж СумДУ

Валюх Еліна Євгеніївна, викладач підприємницької діяльності; статистики; маркетингу; економіки, організації та планування виробництва; економіки та основ ІТ-бізнесу

Линець ВАлентина Петрівна, викладач біржової діяльності; грошей і кредиту; економіки і нормування праці; економіки підприємства; економіки, організації та планування виробництва; економічного аналізу; основ підприємництва і управлінської діяльності; основ управління та менеджменту; фінансів підприємств

Скороходова Лідія Іллівна, викладач управління витратами; бухгалтерського обліку; фінансового обліку; податкової системи; ціноутворення; економіки торгівлі; економіки, організації та планування виробництва; економіки та основ ІТ-бізнесу; організації і економіки видавничої справи

Очкова Тетяна Юріївна, викладач інвестицій; інформаційних систем і технологій на підприємстві; планування та організації діяльності підприємства

Крамінська Галина Володимирівна, викладач економіки; економічної теорії; комерційної діяльності; менеджменту; політичної економії; основ управління та менеджменту.

6 Сумський коледж харчової промисловості НУХТ

Черняк Ольга Олександрівна, викладач економічної теорії, основ підприємництва. Остапенко Людмила Миколаївна, викладач економіки підприємства.

Крупська Тетяна Миколаївна, викладач економіки підприємства.

7 Сумський коледж економіки і торгівлі Горохова Вікторія Михайлівна, викладач економіки підприємства, економічного аналізу
8 Глухівське медичне училище  
9 Глухівський агротехнічний інститут СНАУ Коренівська Людмила Вікторівна, викладач бухгалтерського обліку, фінансового обліку, організації і планування діяльності аграрних формувань
10 Професійно -   педагогічний коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка

Земка Оксана Валеріївна, викладач економіки підприємств

Колтакова Милана Юріївна, викладач фінансів

Чмирков Микола Юрійович, викладач фінансів підприємств

11 Маловисторопський коледж СНАУ Дмитрівський Ігор Олександрович, викладач економічної теорії, економіки
12

Політехнічний технікум КІ

Сум ДУ

Іващенко Марина Миколаївна, викладач економіки, планування та організації виробництва, менеджменту та економіки підприємств.

Сосненко Оксана Вячеславівна, викладач економічної теорії,

основ управління виробництвом та менеджменту, основ бізнесу та підприємництва.

Бандурка Людмила Вікторівна, викладач економічної теорії і маркетингу.

Сірик Тетяна Андріївна, викладач основ підприємницької та управлінської діяльності, основ охорони праці, охорони праці в галузі, економічного аналізу та фінансів підприємств.

Стеценко Людмила Миколаївна, викладач основ менеджменту.

Волосюк Тетяна Вікторівна, викладач основ менеджменту, вступу до спеціальності та організації виробництва.

13 Індустріально-педагогічний технікум КІ СумДУ

Бащук Лілія Володимирівна - голова комісії фінансово-економічних дисциплін, викладач економічних дисциплін,

Гланц Наталія Василівна - викладач обліково-фінансових та соціально-економічних дисциплін,

Совгир Людмила Миколаївна -   викладач обліково-фінансових дисциплін,

Попович Ольга Іванівна - викладач фінансових та економічних дисциплін,

Моргун Тетяна Олексіївна - викладач економічних дисциплін,

Рябченко Ірина Михайлівна - викладач економічних дисциплін

14 Конотопське медичне училище Малахова Ірина Володимирівна, викладач основ економічних теорій, основ філософських знань.
15 Лебединський педагогічний коледж ім. А.С. Макаренка Венгеровський Сергій Борисович – голова циклової комісії соціально-економічних дисциплін, викладач основ економічної теорії
16 Лебединське медичне училище ім. М.Сітенка Кобзар Михайло Іванович, викладач основ економічної теорії.
17

Охтирський коледж СНАУ

Гавриш Олена Миколаївна, викладач податкової системи, фінансів підприємства, маркетингу, менеджменту
18 Путивльський педагогічний коледж ім. Руднєва Стьопочкіна Юлія Олександрівна, викладач історії України, всесвітньої історії, основ філософських знань, економічної теорії
19 Путивльський коледж СНАУ Коцюба Олена Василівна, викладач основ економічної теорії
20

Роменський коледж КНЕУ

Соколовська Світлана Юріївна - викладач економічних дисциплін;

Баляба Юлія Вікторівна - викладач економічних дисциплін;

Воробйова Галина Миколаївна - викладач економічних дисциплін;

Нєсвєтов Олександр Олександрович, кандидат економічних наук, викладач економічних дисциплін;

Таряник Віта Валентинівна - викладач економічних дисциплін;

Ткаченко Ірина Вікторівна - кандидат історичних наук, викладач економічних дисциплін.

21

Роменський коледж СНАУ

Дрозденко Тетяна Михайлівна, викладач економічної теорії, громадянської освіти, статистики, податкової системи
22 Хіміко-технологічний коледж ШІ СумДУ Осадча Наталія Миколаївна, викладач бухгалтерського обліку, бухгалтерського обліку і звітності у банках, фінансового обліку, інформаційних систем, податкової системи і казначейської справи.
23 Шосткинське медичне училище Сліпкань Юлія Василівна, викладач економічної теорії

Методичне обєднання викладачів іноземної мови

№ з/п Назва навчального закладу ПІБ викладача, предмети,   які викладає
1 Сумський будівельний коледж

Шипілова Ірина Юріївна, викладач іноземної мови та іноземної мови (за професійним спрямуванням);

Удод Ірина Василівна, викладач іноземної мови та іноземної мови (за професійним спрямуванням);

Лапко Світлана Василівна, викладач іноземної мови та іноземної мови (за професійним спрямуванням);

Лебідь Олена Валеріївна, викладач іноземної мови та іноземної мови (за професійним спрямуванням).

2

Коледж СНАУ

Поддубна Поліна Сергіївна, викладач іноземної мови.

Співак Анна Олександрівна, викладач іноземної мови, іноземної мови за професійним спрямуванням, зарубіжної літератури, ораторського мистецтва.

3 Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського

Котельникова Ольга Іванівна, викладач англійської мови,

Левченко Світлана Івановна., викладач італійської мови,

Парфенюк Тетяна Юріївна., виладач німецької та англійської мови,

Пархомчук Оксана Вікторівна., викладач англійської мови,

Попова Ірина Генадіївна., викладач англійської мови.

4

Сумський медичний коледж

Фарятьєва Лада Володимирівна, викладач іноземної мови.

Попова Алла Олександрівна, викладач іноземної мови.

5

Машинобудівний коледж СумДУ

Косова Тетяна Миколаївна, викладач іноземної мови, іноземної мови за професійним спрямуванням

Безматна Галина Іванівна, викладач іноземної мови, іноземної мови за професійним спрямуванням

Бершадська Ольга Іванівна, викладач іноземної мови,   іноземної мови за професійним спрямуванням

Коломієць Яна Михайлівна, викладач іноземної мови

6 Сумський коледж харчової промисловості НУХТ

Пасько Вікторія В'ячеславівна, викладач англійської мови.

Кіншакова Ксенія Вікторівна, викладач англійської, німецької мови.

Богуш Валентина Казимирівна, викладач англійської мови.

7 Сумський коледж економіки і торгівлі Некрасова Юлія Миколаївна, викладач англійської мови
8

Глухівське медичне училище

Петрук Марина Леонідівна, викладач іноземної мови, іноземної мови за професійним спрямуванням (англійська мова).

Шендрикова Олена Анатоліївна, викладач іноземної мови, іноземної мови за професійним спямуванням (англійська мова).

9 Глухівський агротехнічний інститут СНАУ Горох Тетяна Миколаївна, викладач іноземної мови за професійним спрямуванням
10 Професійно -   педагогічний коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка

Федотенко Людмила Григорівна, викладач англійської мови,

Дворянова Тетяна Олександрівна, викладач англійської мови,

Корзюкова Людмила Петрівна, викладач англійської мови.

11 Маловисторопський коледж СНАУ

Савенко Юлія Павлівна, викладач англійської мови;

Токаренко Юлія Анатоліївна, викладач англійської мови

12

Політехнічний технікум КІ

Сум ДУ

Романченко Тетяна Вікторівна, викладач англійської мови та англійської мови за професійним спрямуванням.

Бардакова Інна Володимирівна, викладач англійської мови та англійської мови за професійним спрямуванням.

Котлярова Любов Пилипівна, викладач англійської мови та англійської мови за професійним спрямуванням.

Данилова Анна Анатоліївна, викладач англійської мови та англійської мови за професійним спрямуванням.

Левченко Олена Леонідівна, викладач англійської мови та англійської мови за професійним спрямуванням.

13 Індустріально-педагогічний технікум КІ СумДУ

Шокот Людмила Михайлівна - голова циклової комісії філологічних дисциплін, викладач іноземної мови,

Семеняка Лариса Іванівна - викладач іноземної,

Кравченко Ірина Романівна - викладач іноземної мови

14 Конотопське медичне училище

Костюченко Сергій Михайлович, викладач англійської мови;

Вірстюк Ольга Іванівна, викладач англійської мови;

Грановська Світлана Олександрівна, викладач німецької мови

15 Лебединський педагогічний коледж ім. А.С. Макаренка

Криворука Вікторія Володимирівна – викладач англійської мови, голова циклової комісії іноземних мов з методиками навчання

Забуга Наталія Іванівна – викладач англійської мови

Городнікова Лілія Володимирівна – викладач англійської мови

Карпенко Олег Миколайович – викладач англійської   та німецької мови

Магаляс Катерина Володимирівна – викладач англійської мови

Степанкова Олена Леонідівна – викладач англійської мови

Добронос Анна Сергіївна – викладач англійської мови

Грушко Людмила Василівна – викладач німецької мови

16 Лебединське медичне училище ім. М.Сітенка Каплун Олена Сергіївна, , викладач іноземної мови, іноземної мови за професійним спрямуванням.
Киш Оксана Миколаївна, викладач іноземної мови, іноземної мови за професійним спрямуванням.
17 Охтирський коледж СНАУ Даніліч Жанна Миколаївна, викладач іноземної мови, іноземної мови за проф. спрямуванням
18 Путивльський педагогічний коледж ім. Руднєва Кисла Наталія Валентинівна, викладач іноземної мови (англійська), практичного курсу англійської мови, методики англійської мови
19 Путивльський коледж СНАУ Черв'яцова Ганна Евгеніївна, викладач англійської та німецької мови
20

Роменський коледж КНЕУ

Андрущенко Оксана Олексіївна - викладач іноземної мови;

Рудик Людмила Олександрівна - викладач іноземної мови;

Проценко Світлана Вікторівна - викладач іноземної мови.

21 Роменський коледж СНАУ Петрикова Лариса Миколаївна, викладач іноземної   мови
22 Хіміко-технологічний коледж ШІ СумДУ Баранова Людмила Борисовна, викладач іноземної мови.
23

Шосткинське медичне училище

Апенько Надія Григорівна, викладач англійської мови, основ латинської мови з медичною термінологією
Мартиненко Наталія Вікторівна, викладач англійської та німецької мов


Методичне обєднання викладачів інформатики і КД

№ з/п Назва навчального закладу ПІБ викладача, предмети,   які викладає
1 Сумський будівельний коледж

Приходько Ірина Сергіївна, викладач математики, інформатики, основ комп’ютерних технологій, комп’ютерної техніки та основ  комп’ютерного моделювання, основ комп’ютерної графіки;

Нагорна Тетяна Петрівна, викладач інформатики, основ комп’ютерних технологій, інформатики і комп’ютерної техніки, інформатики та основ комп’ютерного моделювання, основ комп’ютерної графіки;

Скубко Наталія Олександрівна, викладач математики (алгебри і початків аналізу та геометрії), інформатики, інформатики та основ комп’ютерного моделювання, комп’ютерної техніки та основ  комп’ютерного моделювання, основ комп’ютерних технологій.

2

Коледж СНАУ

Єфременко Оксана Анатоліївна, викладач інформатики, інформатики та КТ, основ інформатики та обчислювальної техніки.

Вернидуб Галина Олексіївна, викладач інформатики, комп’ютерних технологій в юридичній діяльності, інформатики та КТ, інформаційних систем і технологій у фінансово-кредитних установах, інформаційних систем і технологій на підприємстві.

3 Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського Селіваненко Олександр Анатолійович, викладач інформатики, технічних засобів
4 Сумський медичний коледж Бондаренко Ірина Миколаївна, викладач інформатики.
5

Машинобудівний коледж СумДУ

Лобова Валентина Володимирівна, викладач інформатики, комп'ютерних видавничих технологій, інженерної і комп'ютерної графіки, інформатики і комп'ютерної техніки, математичних методів дослідження операцій

Стайко Володимир Володимирович, викладач інформатики; інформатики, обчислювальної техніки та програмування; алгоритмізації та програмування.

6 Сумський коледж харчової промисловості НУХТ

Торяник Людмила Олександрівна, викладач інформатики,

Ватилик Світлана Володимирівна, викладач інформатики.

Гречихина Людмила Олексіївна, викладач інформатики.

Гриценко Тетяна Олексійовна, викладач комп'ютерної техніки.

Рябіченко Ірина Леонідівна, викладач інформатики.

7 Сумський коледж економіки і торгівлі Руденко Юлія Олександрівна, викладач інформатики та комп'ютерної техніки
8 Глухівське медичне училище Троша Сергій Олексійович, викладач інформатики, основ медичної інформатики.
9 Глухівський агротехнічний інститут СНАУ

Колесник Світлана Анатоліївна, викладач інформатики;

Сухойваненко Юрій Миколайович, викладач комп'ютерної схемотехніки, дискретної математики, комп'ютерної електроніки

10 Професійно -   педагогічний коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка Заїка Артем Олексійович , викладач інформатика і КТ.
11 Маловисторопський коледж СНАУ Гусак Олександр Олександрович, інформатика, інформатика та комп'ютерна техніка, комп'ютеризація сільськогосподарського виробництва
12

Політехнічний технікум КІ

Сум ДУ

Печенко Світлана Миколаївна, викладач інформатики, програмування, периферійних   пристроїв, прикладного програмування, інформатики і КТ, основ комп’ютерної техніки.

Романенко Олександр Іванович, викладач основ систем автоматизованого проектування, основ комп’ютерних технологій,

інформатики і обчислювальної техніки, інженерної та комп’ютерної графіки, комп’ютерної логіки, програмного забезпечення, інформатики і КТ,

комп’ютерної графіки.

Мисник Валентина Дмитрівна, викладач основ комп’ютерних технологій,

комп’ютеризації землевпорядного виробництва, комп’ютерної техніки та програмування.

Митрофаненков Олександр Володимирович, викладач комп’ютерних систем та мереж, комп’ютерних мереж та телекомунікацій, захисту Вітчизни.

Білинський Віктор Анатолійович, викладач інженерної та комп’ютерної графіки та комп’ютерної графіки.

Шолопутов Віктор Дмитрович, викладач системного програмування та

прикладного програмування.

13 Індустріально-педагогічний технікум КІ СумДУ

Бараболіков Віталій Михайлович- голова циклової комісії комп'ютерних та математичних дисциплін , викладач комп'ютерних дисциплін,

Осадчий Андрій Сергійович - викладач комп'ютерних дисциплін та інформатики,

Дубовик Ірина Феодосівна – викладач інформатики

14 Конотопське медичне училище Латіна Світлана Станіславівна, викладач фізики і астрономії, інформатики
15 Лебединський педагогічний коледж ім. А.С. Макаренка

Кірдіщев Антон Петрович – викладач інформатики, практичного курсу   інформатики з основами програмування, основ медіаграмотності

Кірдіщева Олена Василівна – викладач інформатики, основ програмування

Минюк Ірина Михайлівна – викладач інформатики

16 Лебединське медичне училище ім. М.Сітенка Пальчик Олександр Олександрович, викладач інформатики..
Киш Оксана Миколаївна, викладач інформатики
17

Охтирський коледж СНАУ

Лаврусь Оксана Георгіївна, викладач інформатики, інформаційних систем і технологій
18 Путивльський педагогічний коледж ім. Руднєва Голубков Володимир Миколайович, викладач   інформатики, основ програмування, методики викладання обчислювальної техніки, основ операційних систем, основ програмування, методики використання інформаційних технологій
19 Путивльський коледж СНАУ Мірошниченко Дар'я Олександрівна, викладач інформатики
20

Роменський коледж КНЕУ

Хрокало Геннадій Анатолійович - викладач комп'ютерних дисциплін;

Руденко Антоніна Петрівна - викладач комп'ютерних дисциплін;

Ткаченко Вікторія Миколаївна - викладач інформатики та комп'ютерних дисциплін;

Шокота Тетяна Анатоліївна - викладач комп'ютерних дисциплін;

Соколова Людмила Миколаївна - викладач комп'ютерних дисциплін;

Хоменко Сергій Володимирович - викладач комп'ютерних дисциплін;

Бандура Юлія Олександрівна - викладач інформатики;

Федько Євген Олександрович - викладач інформатики;

Біленко Андрій Миколайович - керівник практики на ПЕОМ.

21

Роменський коледж СНАУ

Іващенко Оксана Мирославівна, викладач інформатики, математики , вищої математики, інформаційних систем і технологій у фінансово-кредитних установах
22 Хіміко-технологічний коледж ШІ СумДУ Амельченко Любовь Віталіївна, викладач інформатики,обчислювальної математики та програмування, основ програмування та програмного забезпечення, комп`ютерної техніки, комп`ютерних інформаційних технологій.
23 Шосткинське медичне училище Анікушин Роман Сергійович, викладач інформатики
Лушницька Наталія Валентинівна, викладач інформатики, основ медичної інформатики.

Методичне обєднання викладачів математики

№ з/п Назва навчального закладу ПІБ викладача, предмети,   які викладає
1 Сумський будівельний коледж

Третяк Тетяна Василівна, викладач фізики, астрономії, основ будівельної фізики, основ вищої математики, вищої математики;

Скубко Наталія Олександрівна, викладач математики (алгебри і початків аналізу та геометрії), інформатики, інформатики та основ комп’ютерного моделювання, комп’ютерної техніки та основ  комп’ютерного моделювання, основ комп’ютерних технологій;

Гриценко Валентина Миколаївна, викладач вищої математики;

Майборода Наталія Анатоліївна, викладач астрономії, математики;

Приходько Ірина Сергіївна, викладач математики, інформатики, основ комп’ютерних технологій, комп’ютерної техніки та основ  комп’ютерного моделювання, основ комп’ютерної графіки;

Кочерженко Вадим Ігорович, викладач математики (алгебри і початків аналізу та геометрії), математики, вищої математики.

2

Коледж СНАУ

Єфременко Оксана Анатоліївна, викладач математики.

Шабалдас Тетяна Миколаївна, викладач математики, вищої математики.

3 Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського Підлісна Лідія Петрівна, викладач математики
4

Сумський медичний коледж

Ілляшенко Лариса Миколаївна, викладач математики.
5

Машинобудівний коледж СумДУ

Вороніна Надія Костянтинівна, викладач математики, дискретної математики, вищої математики

Голубков Ігор Григоррович, викладач математики, вищої математики, теорії ймовірностей та математичної статистики

Крамар Олексій Петрович, викладач математики, вищої математики

Лобова Валентина Володимирівна, викладач математики

6 Сумський коледж харчової промисловості НУХТ Ватилик Світлана Володимирівна, викладач математики. Голубченко Людмила Миколаївна, викладач математики.
7 Сумський коледж економіки і торгівлі Руденко Ольга Валеріївна, викладач математики
8 Глухівське медичне училище Троша Олена Володимирівна, викладач математики.
9 Глухівський агротехнічний інститут СНАУ

Кубан Оксана Іванівна, викладач математики, вищої математики;

Матвієнко Ірина Валентинівна, викладач математики, вищої математики

10 Професійно -   педагогічний коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка

Синиця Ніна Олексіївна. викладач вищої математики,

Федченко Любов Іванівна , викладач математики.

11 Маловисторопський коледж СНАУ

Савченко Ніна Свиридонівна, викладач математики, вищої математики;

Романенко Ніна Іванівна, викладач математики, вищої математики

12

Політехнічний технікум КІ

Сум ДУ

Васильченко Наталія Володимирівна, викладач математики та вищої математики. Гребеник Тетяна Вікторівна, викладач математики та вищої математики.

Рязанцева Оксана Вікторівна, викладач математики, вищої математики, фізики і астрономії, статистики та безпеки життєдіяльності.

Коропець Людмила Володимирівна, викладач математики, вищої математики, теорії ймовірностей та математичної статистики, алгоритмів і методів обчислень.

13 Індустріально-педагогічний технікум КІ СумДУ

Харламова Лариса Дмитрівна - викладач математичних дисциплін.

Рябченко Ірина Олександрівна - викладач математики,

Дубовик Ірина Феодосівна – викладач інформатики і математики,

14 Конотопське медичне училище Ситник Ганна Пилипівна, викладач математики
15 Лебединський педагогічний коледж ім. А.С. Макаренка

Лозова Тетяна Іванівна – викладач математики, основ початкового курсу математики

Доля Людмила Миколаївна – викладач математики, методики математики

Якушко Наталія Станіславівна – викладач методики математики

Харченко Тетяна Григорівна - викладач методики математики

16 Лебединське медичне училище ім. М.Сітенка Повидиш Олена Анатоліївна, викладач математики
17 Охтирський коледж СНАУ Шаховська Світлана Іванівна, викладач математики, вищої математики
18 Путивльський педагогічний коледж ім. Руднєва Тесленко Яна Василівна, викладач математики.
19 Путивльський коледж СНАУ Смолянінова Ганна Григоривна, викладач математики
20

Роменський коледж КНЕУ

Цибулько Ірина Миколаївна - викладач математики;

Личко Вікторія Михайлівна - викладач математики;

Ганненко Максим Миколайович - викладач вищої математики.

21 Роменський коледж СНАУ Сімкова Тетяна Михайлівна, викладач математики, вищої матемитики
22 Хіміко-технологічний коледж ШІ СумДУ Шкіра Анатолій Миколайович, викладач математики, вищьої математики.
23 Шосткинське медичне училище Шкурат Олена Іванівна, викладач математики

Методичне обєднання викладачів фізики і астрономії

№ з/п Назва навчального закладу ПІБ викладача, предмети,   які викладає
1 Сумський будівельний коледж

Філатов Олександр Леонідович, викладач фізики, астрономії, основ будівельної фізики, електротехніки в будівництві;

Третяк Тетяна Василівна, викладач фізики, астрономії, основ будівельної фізики, основ вищої математики, вищої математики;

Майборода Наталія Анатоліївна, викладач астрономії, математики.

2 Коледж СНАУ Чирва Наталія Іванівна, викладач фізики і астрономії.
3 Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського Селіваненко Олександр Анатолійович, викладач технічних засобів, фізики та астрономії
4 Сумський медичний коледж Захарова Вікторія Миколаївна, викладач фізики.
5

Машинобудівний коледж СумДУ

Комар Наталія Дем'янівна, викладач фізики і астрономії, фізики
Голубкова Ірина Миколаївна, викладач фізики і астрономії, фізики
Крамар Лада Миколаївна, викладач фізики і астрономії, фізики
Затоковенко Тарас Сергійович, викладач фізики і астрономії, фізики
6 Сумський коледж харчової промисловості НУХТ

Гречихина Людмила Олексіївна, викладач фізики і астрономії.

Гриценко Тетяна Олексійовна, викладач фізики і астрономії.

7 Сумський коледж економіки і торгівлі Руденко Ольга Валеріївна, викладач фізики, астрономії
8 Глухівське медичне училище Троша Сергій Олексійович, викладач фізики, астрономії.
9 Глухівський агротехнічний інститут СНАУ Середа Наталія Анатоліївна, викладач фізики і астрономії
10 Професійно -   педагогічний коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка

Сорока Валерій Вікторович, викладач фізики і асторономії

Заїка Олексій Михайлович, викладач фізики.

11 Маловисторопський коледж СНАУ Романенко Ніна Іванівна, викладач фізики та астрономії
12

Політехнічний технікум КІ

Сум ДУ

Комісаренко Неоніла Ігорівна, викладач фізики.
Кипарис Віталій Євгенович, викладач фізики, фізики напівпровідників,
електротехніки в будівництві, загальної електротехніки з основами електроніки.
13 Індустріально-педагогічний технікум КІ СумДУ Струк Михайло Володимирович - викладач астрономії та фізики;
Рябченко Микола Анатолійович - викладач фізики,
Майстренко Наталія Миколаївна - викладач фізики.
14 Конотопське медичне училище Латіна Світлана Станіславівна, викладач фізики і астрономії
15 Лебединський педагогічний коледж ім. А.С. Макаренка Бендюг Микола Володимирович – викладач фізики, астрономії
Подоляк Василь Костянтинович – викладач фізики, астрономії.
16 Лебединське медичне училище ім. М.Сітенка Пальчик Олександр Олександрович, викладач фізики, астрономії, біофізики.
17 Охтирський коледж СНАУ Кужель Тетяна Іванівна, викладач фізики і астрономії
18 Путивльський педагогічний коледж ім. Руднєва Курченко Олена Вікторівна, викладач фізики.
19 Путивльський коледж СНАУ Ребрик Роман Михайлович, викладач фізики та астрономії
20

Роменський коледж КНЕУ

Пелих Микола Теофілович - викладач фізики та природничих дисциплін;

Ганненко Максим Миколайович - викладач фізики.

21 Роменський коледж СНАУ Шкіль Сергій Олександрович, викладач фізики
22 Хіміко-технологічний коледж ШІ СумДУ Єфименко Світлана Миколаївна, викладач фізики та астраномії
23 Шосткинське медичне училище Анікушин Роман Сергійович, викладач фізики
Лушницька Наталія Валентинівна, викладач фізики, основ біологічної фізики

Методичне об’єднання викладачів хімії, біології та екології

№ з/п Назва навчального закладу ПІБ викладача, предмети,   які викладає
1 Сумський будівельний коледж

Мартиненко Оксана Володимирівна, викладач географії, біології, екології, основ екології;

Роєнко Дар’я Василівна, викладач хімії.

2 Коледж СНАУ Трипольська Яна Олександрівна, викладач хімії, біології і екології.
3 Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського

Шаповал Леся Павлівна, викладач хімії та біології,

Ескіна Світлана Сергіївна, викладач географії, екології та психології

4

Сумський медичний коледж

Клименко Світлана Олександрівна, викладач хімії.

Боровик Олена Григорівна, викладач біології.

Вовк Любов Миколаївна, викладач біології.

5

Машинобудівний коледж СумДУ

Пальмова Інна Олександрівна, викладач хімії

Влезько Олена Миколаївна, викладач біології і екології; географії

Хроленко Ірина Анатоліївна, викладач хімії; фізичної хімі та аналітичного контролю; екології, БЖД

Мельникова Інна Вікторівна, викладач географії"

6 Сумський коледж харчової промисловості НУХТ

Зудіна Луїза Володимирівна, викладач біології, хімії.

Яценко Світлана Григорівна, викладач біології, хімії.

7 Сумський коледж економіки і торгівлі Спіцина Наталія Олександрівна, викладач екології
8 Глухівське медичне училище

Шавша Людмила Миколаївна, викладач біології та екології, хімії.

Самоброд Інна Володимирівна, викладач біології та екології.

9 Глухівський агротехнічний інститут СНАУ

Володько Лариса Анатоліївна, викладач біології і екології;

Кошель Ірина Миколаївна, викладач хімії

10 Професійно -   педагогічний коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка

Решетняк Наталія Валеріївна , викладач хімії,

Буц Людмила Вікторівна, викладач біології,

Приходько Наталія Анатоліївна, викладач біології і екології.

11 Маловисторопський коледж СНАУ

Опімах Ольга Григорівна, викладач біології та основ екології;

Забуга Валентина Іванівна, викладач хімії, неорганічної хімії

12

Політехнічний технікум КІ

Сум ДУ

Громик Тетяна Петрівна, викладач біології та основ екології.

Осадча Маргарита Володимирівна, викладач біології та основ екології.

Можилевський Віктор Олексійович, викладач хімії.

Коросташівець Тетяна Михайлівна, викладач хімії.

13 Індустріально-педагогічний технікум КІ СумДУ

Баранник Оксана Олексіївна - викладач біології, хімії,

Владимирова Наталія Володимирівна - викладач хімії, екології,

Трегуб Олександр Сергійович - викладач біології, екології,

Бендерський Михайло Ананійович - викладач екології.

14 Конотопське медичне училище Король Тамара Миколаївна, викладач біології та екології, хімії
15 Лебединський педагогічний коледж ім. А.С. Макаренка

Приходько Сергій Васильович -   викладач анатомії, фізіології та гігієни, анатомії   людини, загальної фізіології, біомеханіки, спортивної морфології, голова циклової комісії природничих дисциплін з методиками навчання;

Приходько Ірина Анатоліївна – викладач основ початкового курсу природознавства, практикуму з основ природознавства та краєзнавства, релігієзнавства, основ медичних знань, біології

Гурняк Ірина Анатоліївна - викладач хімії, біохімії, біохімії спорту

Жовба Олена Анатоліївна – викладач біології, географії, валеології, основ медичних знань, спортивної реабілітації

Шам Наталія Григорівна – викладач ботаніки, основ медичних знань, вікової фізіології, зоології

Парфило Галина Савелівна - викладач методики навчання природознавства, методики навчання предмета «Основи здоров я», основ медичних знань, громадянської освіти

16 Лебединське медичне училище ім. М.Сітенка Коваленко Людмила Олексіївна, викладач хімії, біології , медхімії , медбіології
17

Охтирський коледж СНАУ

Феденко Валентина Олександрівна, викладач хімії, біології, екології,
природних і штучних газів
18 Путивльський педагогічний коледж ім. Руднєва Черв'яцова Людмила Олександрівна, викладач основ медичних знань, спортивної реабілітації, анатомії, фізіології, патології дітей з основами генетики
19 Путивльський коледж СНАУ

Простакова Олена Іванівна, викладач біології та екології;

Сутуліна Валентина Юхимівна, викладач хімії

20

Роменський коледж КНЕУ

Бережна Вікторія Володимирівна - викладач природничих дисциплін;

Бандура Юлія Олександрівна - викладач екології;

Завгородня Світлана Миколаївна - викладач природничих дисциплін;

Федько Євген Олександрович - викладач природничих дисциплін.

21 Роменський коледж СНАУ Рокитянська Анна Євгенівна, викладач хімії, біології, основ екології, інформатики
22 Хіміко-технологічний коледж ШІ СумДУ

Булітко Людмила Євгеніївна, викладач хімії, загальної та неорганічної хімії, аналітичної хімії;

Вовденко Микола Григорович, викладач географії, біології.

23

Шосткинське медичне училище

Булітко Світлана Михайлівна, викладач хімії, органічної та неорганічної хімії, медичної хімії
Артем'єва Валерія Вікторівна, викладач біології, медичної біології
Продан Андрій Миколайович, викладач біології, анатомії, фізіології
Харчук Тетяна Михайлівна, викладач біології

Зайцева Людмила Олександрівна, викладач географії.

Методичне обєднання викладачів фізичного виховання

№ з/п Назва навчального закладу ПІБ викладача, предмети,   які викладає
1 Сумський будівельний коледж

Грибініченко Андрій Миколайович, викладач фізичної культури та фізичного виховання;

Ілляшенко Анатолій Васильович, викладач фізичної культури та фізичного виховання;

Мельник Сергій Анатолійович, викладач фізичної культури та фізичного виховання.

2

Коледж СНАУ

Старинський Олександр Миколайович, викладач фізичної культури, фізичного виховання, захисту Вітчизни.

Давиденко Микола Миколайович, викладач фізичної культури, фізичного виховання.

3 Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського

Авдєєва Світлана Петрівна, викладач фізичного виховання,

Авдєєв Сергій Іванович, викладач фізичного виховання,

Токаренко Микола Іванович, викладач фізичного виховання.

4

Сумський медичний коледж

Вірьовкін Олександр Миколайович, викладач фізичного виховання.

Павловський Олександр Іванович, викладач фізичного виховання.

Бутенко Ірина Олексіївна, викладач фізичного виховання.

5

Машинобудівний коледж СумДУ

Соболєв Іван Петрович, викладач фізичного виховання і фізичної культури

Сема Володимир Вікторович, викладач фізичного виховання і фізичної культури

Боярко Валерій Васильович, викладач фізичного виховання і фізичної культури

Бойченко Федір Павлович, викладач фізичного виховання і фізичної культури.

6 Сумський коледж харчової промисловості НУХТ

Шеденко Юрій Олексійович, викладач фізичного виховання.

Саєнко Володимир Сергійович, викладач фізичного виховання.

Котенко Микола Іванович, викладач фізичного виховання.

7 Сумський коледж економіки і торгівлі Індик Павло Миколайович, викладач фізичного виховання
8 Глухівське медичне училище Крученко Сергій Іванович. викладач фізичного виховання.
9 Глухівський агротехнічний інститут СНАУ Гололобов Віктор Іванович, викладач фізичного виховання
10 Професійно -   педагогічний коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка

Москаленко Ігор Миколайович , викладач фізичної культури,

Гаркавина Сергій Михайлович, викладач фізичної культури,

Кучер Ігор Вікторович, викладач фізичного виховання,

Залюбівець Марина Вікторівна, викладач фізичного виховання,

Савров Вячеслав Володимирович , викладач фізичного виховання.

11

Маловисторопський коледж СНАУ

Губа Олександр Петрович, викладач фізичної культури та фізичного виховання;

Кулініч Михайло Іванович, викладач фізичної культури та фізичного виховання;

Степаненко Микола Дмитрович, викладач фізичної культури та фізичного виховання

12

Політехнічний технікум КІ

Сум ДУ

Сабаніна Лілія Євгенівна, викладач фізичної культури і фізичного виховання.

Арзанов       Віктор           Іванович, викладач фізичної культури і фізичного виховання.

Кабанова Олена Євгенівна, викладач фізичної культури і фізичного виховання.

Бондаренко Олена Євгенівна, викладач фізичної культури і фізичного виховання.

13 Індустріально-педагогічний технікум КІ СумДУ

Примаченко Олександра Вікторівна - викладач фізичного виховання

Коцар Руслан Юрійович - викладач фізичного виховання

Герасимова Катерина Вячеславівна - викладач фізичного виховання

Мельник Ольга Анатоліївна - викладач фізичного виховання

14 Конотопське медичне училище

Паламарчук Ігор Вікторович, викладач фізичного виховання,

Шерудило Олег Олексійович, викладач фізичного виховання

15 Лебединський педагогічний коледж ім. А.С. Макаренка

Ліщина Євген Євгенович – викладач фізичного виховання, баскетболу, волейболу, настільного тенісу, голова циклової комісії фізичного виховання з методиками навчання

Коваленко Олег Володимирович – викладач фізичної культури, спортивної боротьби, легкої атлетики, лижного спорту

Грушко Олександр Іванович – викладач легкої атлетики, лижного спорту, гімнастики, настільного тенісу

Степаненко Олександр Миколайович – викладач фізичного виховання, туризму, баскетболу

Романенко Сергій Анатолійович – викладач фізичної культури, теорії і методики фізичного виховання

Прудник Сергій Всеволодович - викладач фізичної культури, гімнастики, плавання

Вакуленко Володимир Сергійович – викладач фізичної культури, теорії і методики фізичного виховання

Вечерова Наталія Олександрівна - викладач фізичного виховання, теорії і методики фізичного виховання, плавання.

16 Лебединське медичне училище ім. М.Сітенка Закаблук Олег Олександрович, викладач фізичної культури, фізичного виховання.
Кимець Олександр Сергійович, викладач фізичної культури, фізичного виховання
17 Охтирський коледж СНАУ Дараган Людмила Павлівна, викладач фізичної культури, фізичного виховання
18 Путивльський педагогічний коледж ім. Руднєва Осадчий Віктор Іванович, викладач фізичного виховання, теорії і методики фізичного виховання, підвищення спортивної майстерності
19 Путивльський коледж СНАУ Воронін Володимир Васильович, викладач фізичного виховання
20

Роменський коледж КНЕУ

Романенко Валерій Олексійович - викладач фізичного виховання;

Головко Максим Вікторович - викладач фізичного виховання;

Омельченко Роман Анатолійович викладач фізичного виховання.

21 Роменський коледж СНАУ Дмитренко Богдан Сергійович, викладач фізичної культури, фізичного виховання
22 Хіміко-технологічний коледж ШІ СумДУ Данюченко Микола Іванович, викладач фізичного виховання, фізичної культури.
23

Шосткинське медичне училище

Бузовський Валерій Петрович, викладач фізичного виховання
Дмитренко Станіслав Єгорович, викладач фізичного виховання
Гладкий Яніс Юрійович, викладач фізичного виховання

Методичне обєднання викладачів гуманітарних дисциплін

№ з/п Назва навчального закладу ПІБ викладача, предмети,   які викладає
1 Сумський будівельний коледж

Бундак Марина Віталіївна, викладачзарубіжної літератури, української мови

Голофост Юлія Анатоліївна, викладач зарубіжної літератури, української мови і літератури

Лебідь Олена Валеріївна, викладач зарубіжної літератури, української мови і літератури

Садова Інна Володимирівна, викладач української мови і літератури

Сидора Валентина Петрівна,викладач української мови і літератури, укрмови за профспрямуванням

2

Коледж СНАУ

Генайтус Ольга Вікторівна, викладач української мови і літератури. зарубіжної літератури

Лук’яненко Людмила Миколаївна, викладач української мови і літератури, укрмови за профспрямуванням

Співак Ганна Олександрівна, викладач зарубіжної літератури

Товчигречка Леся Вікторівна, викладач зарубіжної літератури

3 Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського

Бабич Галина Михайлівна, викладач української мови і літератури, укрмови за профспрямуванням

Гербич Юлія Іванівна, викладач української мови, укрмови за профспрямуванням

Гураль Ольга Степанівна, викладач української літератури, укрмови за профспрямуванням

Пархомчук Оксана Вікторівна,викладачзарубіжної літератури

Стегній Надія Миколаївна, викладач української літератури

4 Сумський медичний коледж Ляшенко Людмила Іванівна, викладач української мови і літератури, укрмови за профспрямуванням
5

Машинобудівний коледж СумДУ

Гуржій Світлана Миколаївна, викладач української мови і літератури

Наливайко Катерина Олександрівна, викладач української мови і літератури, укрмови за профспрямуванням

Пономаренко Наталія Петрівна, викладач української мови і літератури, укрмови за профспрямуванням

Щербак Світлана Олексіївна, викладач української мови і літератури, укрмови за профспрямуванням

Біловодська Галина Григорівна, викладач зарубіжної літератури
Руденко Тетяна Миколаївна, викладач зарубіжної літератури

6 Сумський коледж харчової промисловості НУХТ

Омельченко Олена Миколаївна, викладач української мови і літератури, укрмови за профспрямуванням

Шапаренко Олена Вікторівна, викладач української мови і літератури, укрмови за профспрямуванням

Ніколаєнко Наталія Анатоліївна, викладач зарубіжної літератури, культурології

7 Сумський коледж економіки і торгівлі Дудченко Антоніна Сергіївна, викладач української мови і літератури, укрмови за профспрямуванням
8

Глухівське медичне училище

Тюльпа Ольга Володимирівна, викладач української мови і літератури, укрмови за профспрямуванням

Лиман Марина Володимирівна, викладач української мови і літератури, укрмови за профспрямуванням,

зарубіжної літератури

9 Глухівський агротехнічний інститут СНАУ

Михайлюкова Тамара Михайлівна, викладач української мови і літератури, укрмови за профспрямуванням

Зайнуліна Світлана Миколаївна, викладач української мови і літератури, укрмови за профспрямуванням

Мелута Ганна Вікторівна, викладач української мови і літератури, укрмови за профспрямуванням, зарубіжної літератури

Шумара Олеся Олександрівна, викладач української мови і літератури, укрмови за профспрямуванням

10 Професійно -   педагогічний коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка

Усок Олена В'ячеславівна, викладач української мови і літератури,

Корзюкова Людмила Петрівна, викладач української мови і літератури, укрмови за профспрямуванням,

Сорока Оксана Леонідівна, викладач української мови і літератури,

Карась Олена Дмитрівна, викладач української мови за профспрямуванням.

11 Маловисторопський коледж СНАУ Губа Юлія Іванівна, викладач української мови і літератури, укрмови за профспрямуванням
12

Політехнічний технікум КІ

Сум ДУ

Чернушенко Валентина Михайлівна, викладач української мови і літератури

Нечай Алла Миколаївна, викладач зарубіжної літератури, української мови

Тараба Тетяна Іванівна, викладач української мови і літератури

Батурина Валентина Василівна, викладач української мови і літератури

Радько Тетяна Миколаївна, викладач зарубіжної літератури

13 Індустріально-педагогічний технікум КІ СумДУ

Василець Тетяна Олександрівна, викладач української мови

Семеняка Лариса Іванівна, викладач української мови і літератури, укрмови за профспрямуванням

Хоменко Галина Вікторівна, викладач української і зарубіжної літератури,

Фещук Валентина Григорівна, викладач української мови і літератури, укрмови за профспрямуванням

14 Конотопське медичне училище

Гайван Вікторія Вікторівна, викладач української мови і літератури, укрмови за профспрямуванням

Базарна Олена Миколаївна, викладач зарубіжної літератури

15 Лебединський педагогічний коледж ім. А.С. Макаренка

Карпенко Олена Михайлівна, викладач української мови і літератури

Кіріна-Радчук Валентина Миколаївна, викладач української літератури

Перевозник Лариса Олександрівна, викладач української мови і літератури

Шамрай Людмила Григорівна, викладач зарубіжної літератури

Бідна Людмила Вікторівна, викладач української мови і літератури

МірошниченкоІрина Сергіївна, викладач зарубіжної літератури

Костирка Юлія Володимирівна, викладач української мови і літератури, укрмови за профспрямуванням

ЧередніченкоНаталія Миколаївна, викладач укрмови за профспрямуванням

16 Лебединське медичне училище ім. М.Сітенка

Нечваль Ірина Миколаївна, викладач української мови і літератури

Корчменко Людмила Андріївна, викладач української літератури

Циханська Світлана Юріївна, викладач української мови і літератури

17

Охтирський коледж СНАУ

Чикалова Наталія Василівна, викладач української мови і літератури, укрмови за профспрямуванням

Криворучко Антоніна Дмитрівна, викладач української літератури

Даутова Зінаїда Іванівна, викладач української і зарубіжної літератури.

18 Путивльський педагогічний коледж ім. Руднєва

Гусєва В.М., викладач української мови

Козороз Н.В., викладач зарубіжної літератури,

МироненкоТ.О., викладач зарубіжної літератури,

ПилипенкоС.В, викладач української літератури, укрмови за профспрямуванням

Пилєва О.М., викладач української мови , методики викладання української мови

Жидкова Т.І., викладач української мови , ОТКМ

Бабій Т.М, викладач української мови і літератури,

Дерюгіна Л.М викладач української мови, укрмови за профспрямуванням

19 Путивльський коледж СНАУ

Борисенко О.Л, викладач української мови і літератури

Богданова О.М, викладач української мови і літератури

Ребрик З.В., викладач зарубіжної літератури

Царьова Л.О., укрмови за профспрямуванням

20

Роменський коледж КНЕУ

Бабич Лариса Анатоліївна, викладач української мови і літератури

Івко Світлана Віталіївна, викладач української мови і літератури, зарубіжної літератури

Бондаренко Людмила Федорівна,викладач зарубіжної літератури

Киях Зоя Миколаївна, викладач української мови і літератури, укрмови за профспрямуванням

21 Роменський коледж СНАУ

Ечко Валентина Миколаївна, викладач зарубіжної літератури

Сахно Тетяна Павлівна, викладач української мови і літератури, укрмови за профспрямуванням

Свірська Євгенія Григорівна, викладач української мови і літератури

Кущ Валентина Василівна, викладач української мови і літератури

22 Хіміко-технологічний коледж ШІ СумДУ

Мова Марія іванівна, викладач української мови і літератури, укрмови за профспрямуванням

Щасна Наталія Іванівна,викладач української мови і літератури, укрмови за профспрямуванням

23

Шосткинське медичне училище

Шило Галина Костянтинівна, викладач української мови

Рябець   Людмила Миколаївна, викладач української і зарубіжної літератури

Гапич Наталія Станіславівна, викладач української мови за профспрямуванням

Ви тут: Головна Робота базового коледжу Методичні об'єднання викладачів ЗВО І-ІІ р.а. Сумської області

Ми у соціальних мережах

Наші контакти

З Понеділка по П’ятницю з 8.15-17.15

Email: info@mk.sumdu.edu.ua