В колі філологинь

На базі Сумського  коледжу харчової промисловості НУХТ 20 лютого 2020 року відбулася нарада методичного об’єднання викладачів української філології ЗФПО Сумської області.

У рамках наради був проведений обласний етап ювілейної Х Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодших спеціалістів. Мета мовознавчих змагань – піднесення престижу та популяризації української мови серед молоді. Проведений захід став справжнім святом рідного слова. Голова журі та  незалежні філологи-експерти – викладачі української мови  коледжів Полтавської та Чернігівської областей.

Формування  професійної компетентності та творчого  потенціалу викладача української філології у ЗФПО,  сучасні підходи до викладання української мови, формування комунікативної компетентності на заняттях української мови – це ті питання, які обговорювали наставники студентської молоді. Викладачі були учасниками майстер-класу: «Уроки сучасного філолога: впровадження медіакомпоненту», який провела викладачка української мови та літератури Машинобудівного коледжу СумДУ  Наталія Пономаренко.

Дякуємо адміністрації та викладачам Сумського  коледжу харчової промисловості НУХТ за бездоганну організацію заходу!