Виробнича практика журналістів-машівців: від хвилюючого очікування – до нових вражень

Виробнича практика є ключовим компонентом  освітньої програми, який надає студентам можливість застосувати здобуті теоретичні знання на практиці та підготуватися до реальних викликів у майбутній фаховій діяльності.

Метою  виробничої практики є закріплення теоретичних знань, ознайомлення з майбутньою професією, набуття професійних навичок і вміння приймати швидкі рішення в сучасних умовах.

Підсумковим етапом проходження виробничої практики є захист звіту з практики. Під час захисту звітів студенти-журналісти відповідали на питання щодо організації роботи і напрямів діяльності баз практики,  особливостей роботи над журналістським матеріалом, презентували радіопередачі, відеосюжети, роботу з журналістською аналітикою, висловлювали пропозиції щодо їх покращення.  На звіті присутнім 

«Відбулися успішні захисти звітів! І це закономірно. Здобуті знання студенти використовують під час проходження практики. У різноманітних медіа – пресі, радіо, телебаченні чи інтернет-виданнях. Це допомагає реально оцінити свої можливості та, можливо, знайти місце для подальшого працевлаштування», – розповідає керівник практики, викладач Лілія Дяговченко.

Виробнича практика не тільки допомагає студентам глибше зрозуміти обрану спеціальність, але й відкриває нові перспективи для працевлаштування. Здобувачі освіти отримали позитивні відгуки від керівників практики на підприємствах та членів комісії. Віримо, що навики, набуті студентами під час проходження виробничої практики, стануть надійною основою для  майбутньої професійної діяльності. 

Залишити відповідь