Підбиваємо підсумки навчальної практики журналістів-машівців

21 червня 2024 року студенти спеціальності 061 Журналістика МФК СумДУ презентували свої здобутки, напрацьовані під час навчальної практики.

Майбутні медійники опинилися в казковій журналістській таверні, де кухар пропонував лише журналістські страви, ще й одну для декількох сотрапезників. Кожна група презентувала свій рецепт з інгредієнтів, які «сформувалися» під час навчальної практики. У результаті – до замовлення потрапили медійний чизкейк, масмедійний борщ та лимонад з присмаком журналістських стандартів.

«Після того, як Наталя Петрівна оголосила завдання, ми розпочали підготовку до презентації. Це було несподіваною й водночас захопливою ідеєю порівняти наші напрацювання з рецептами борщу, лимонаду та чизкейку. Я була в групі, яка працювала над лимонадом з присмаком журналістських стандартів. Ми обговорили важливість кожного інгредієнта для успішного журналістського матеріалу. Дійсно є ж спільне: смак лимонаду залежить від кількості цукру та лимона, так і якість матеріалу залежить від точності фактів і структурованості інформації; огірок у журналістиці може відповідати фактам і деталям, що не повинні бути занадто «водянистими», імбир може символізувати можливо неприємні, але правдиві деталі ситуації чи події, а лимон дає «кислинку», від якої ти відкриваєш очі на правду. Дякуємо Наталії Петрівні за її увагу до деталей та вміння надихати нас досягати кращих результатів. Закінчуючи цей день, ми отримали не лише оцінки та рефлексії, але й блокноти з мотивуючими цитатами від Наталії Петрівни, які символізували наші подальші кроки у світі журналістики», – розповідає Ельміра Мисливченко. 

Цей день залишиться незабутнім для студентів-журналістів другого курсу МФК СумДУ не лише як завершення практики, але і як момент спільної творчості та навчання, що об’єднав їх у команду.

Залишити відповідь