Навчальна практика журналістів МФК СумДУ триває

П’ять тижнів поспіль здобувачі освіти другого курсу спеціальності 061 Журналістика знайомилися з журналістською кухнею зсередини.

 Їхній понеділок починався не з кави, а з прямого ефіру в ролі ведучих, операторів, випускового редактора та технічної підтримки, знайомством з діяльністю різних видів медіа м. Суми.

«Незважаючи на те, що практика була навчальна, і її основна мета – отримати певну інформацію у сфері журналістики від людей, які в цій сфері як риба у воді, були практичні завдання, де потрібно було застосувати знання, що були вже здобуті під час навчання», – розповідає студентка Діана Бербушенко.

Вони підготували різні медіапродукти: інтерв’ю, краєзнавчий відеопродукт, журнал, контент для онлайн-сайту, верстку газети та ін.

«Мене захопила команда кожного з медіа, де ми були – «Цукр», «Відікон», «Суспільне». Ці люди намагаються подавати суспільству правдиву інформацію, перекриваючи «вигідну». Я точно зрозуміла: для того, щоб гарно писати, варто знаходити баланс між думками та реальністю», – рефлексує Ліза Римар.

Таким чином кожен поповнив своє портфоліо новими матеріалами

Залишити відповідь