У МФК СумДУ відбувся інтерактивний квест «Багатолика Європа» для євроклубів-партнерів

Скажіть, ви давно подорожували Європою? А в яку європейську країну ви б хотіли поїхати? Не вистачає часу та грошей на подорожі? 

Це питання спробували вирішити машівці – учасники євроклубу «Unbreakable» (координаторка – Наталія Пономаренко), запросивши 17 червня представників чотирьох євроклубів-партнерів у рамках реалізації проєкту «We are Ukrainians! We are Europeans!» до участі в квесті «Багатолика Європа», щоб перевірити свої знання з історії, культури та традицій країн Європи, виконати веселі завдання, дізнатися цікаве, а ще й отримати приз у результаті проходження квесту. 

Євроклубівці мали пройти шість станцій, на кожній з яких мізкували про Євросоюз, його цінності, країни, які до нього входять. На кожній зі станцій, виконавши своє завдання, команда отримувала частинки пазлу, з яких потім склали карту країн Євросоюзу. Команда, яка перемогла, отримала приз.

«Цей захід став важливою можливістю для наших євроклубівців не лише розвивати свої знання та культурну компетентність, але й відчути себе часткою великої та різноманітної родини – європейської спільноти. Вдячні всім, хто приїхав до нас на гостини, і плануємо подібні заходи в майбутньому, які ще більше зблизять нас із різноманітними культурами Європи та сприятимуть розвитку толерантності та розуміння між націями», – розповідає про захід Еліна Валюх, в.о. директора МФК СумДУ.

Дякуємо всім за участь і сподіваємось, що справжні квестомани ніколи не здаються, вірять в перемогу і візьмуть участь ще в багатьох наших квестах. Євроклубівці дійшли висновку, що сьогодні ми є частиною родини європейських держав зі спільними цінностями та прагненнями!

#Проєкт_We_are_Ukrainians_We_are_Europeans”🇪🇺

Ініціатива реалізується у рамках проєкту Представництва ЄС🇪🇺 в Україні “Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні”.

European Union in Ukraine🇪🇺

Прямуємо разом з Euroquiz.org.ua

#StandWithUkraine #EUNetworks #МережіЄС #uaeuroclubs

Залишити відповідь