Машівці-журналісти вивчали особливості роботи медійників міської ради

18 червня студенти другого курсу спеціальності «Журналістика» МФК СумДУ відвідали управління суспільних комунікацій Сумської міської ради.

Андрій Моша відкрив завісу: показав «майстерню»-кабінет працівників управління, познайомив з колективом, а далі провів до зали засідань, де розповів про особливості роботи журналіста в органах місцевої влади, наголосивши, що вони є офіційним джерелом новин: «Одна з головних умов – зрозуміти специфіку того, що ми працюємо в офіційній установі . Офіційна установа – це не лише про певний графік, це не лише про те, що тут працюють посадовці, це означає, що ми маємо подавати дуже виважено інформацію, інформацію, яка задокументована».

Олена Дяговець, начальник управління суспільних комунікацій СМР, розповіла про проєкти, якими опікуються, презентувала видавничу продукцію, що розроблена представниками управління. Пані Олена наголосила, що хоче, аби студенти долучалися з новими ідеями до роботи управління, адже талановита та цілеспрямована молодь – це запорука процвітаючої країни.

Висловлюємо щиру подяку Олені Дяговець, Андрію Моші та всій команді працівників управління за можливість ознайомлення зі специфікою роботи журналіста в органах державної влади.

Усі учасники події отримали позитивні емоції, а головне – змогли побувати на «журналістській кухні».

Залишити відповідь