Євроклубці МФК СумДУ перемогли в антифейковій грі

17 червня відбулася зустріч чотирьох євроклубів-партнерів у рамках реалізації проєкту «We are Ukrainians! We are Europeans!».

Організатор сходин – Відокремлений структурний підрозділ «Машинобудівний фаховий коледж Сумського державного університету». 

У програмі зустрічі – гра «НотаЄнота». Модератор гри – Наталія Пономаренко, викладачка МФК СумДУ.

У ролі журі працювали:  Аріна Столбцова, головний спеціаліст відділу із соціальних питань Сумської міської військової адміністрації, студентка бакалаврату спеціальності “Журналістика” СумДУ, учасниця молодіжного обміну «E-mpower: Shaping Digital Citizens» у м. Арнем (Нідерланди), та Анна Гребенюк, заступник начальника управління – начальник відділу у справах молоді в Управлінні молоді та спорту Сумської ОДА.

У першому раунді згадували шахрайства, які увійшли в історію. Другий раунд «Правда чи фейк» для євроклубівців також вдався легко. Раунд «Єнот Полоскун» видався не таким простим, але і його євроклубівці здолали. Раунд «Ребуси» змусив учасників пригадати поняття, що повʼязані з медіаграмотністю. 

Майстерно викриваючи фейк за фейком та демонструючи неабияку ерудицію, винахідливість та кмітливість, студенти-машівці здобули перемогу в цій грі.

Усі учасники заходу були нагороджені памʼятними подарунками.

#Проєкт_We_are_Ukrainians_We_are_Europeans”🇪🇺

Ініціатива реалізується у рамках проєкту Представництва ЄС🇪🇺 в Україні “Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні”.

European Union in Ukraine🇪🇺

Прямуємо разом з Euroquiz.org.ua

#StandWithUkraine #EUNetworks #МережіЄС #uaeuroclubs

Залишити відповідь