Студенти-журналісти МФК СумДУ відвідали ТРК «Суспільне Суми»

30 травня студенти другого курсу спеціальності «Журналістика» МФК СумДУ відвідали ТРК «UA Суспільне Суми».

Спочатку студентам показали Славетний український музей позорної кацапськоі недослави, де були представлені елементи одягу, зброї та інших речей армії рф. 

Далі Катерина Гладенко,  головна редакторка, провела студентів у студію, де записуються новини. Катерина каже: «Раніше тут були й прямі трансляції на телебаченні, але зараз ми все публікуємо в соціальних мережах». 

«Ми мали змогу приміряти журналістський бронежилет і каску, що використовують журналісти при виїзді в гарячі точки для знімання матеріалів. Наступна локація – студія, де записуються новини та різні шоу. Це велике приміщення, поділене на різні секції для зйомки телепрограм. Неабиякі відчуття від запису радіопередачі. Почути власний голос, проаналізувати помилки – крутезний досвід!» – ділиться враженнями Ксенія Кавчуга, студентка-журналістка МФК СумДУ.

Також журналісти-початківці мали змогу відвідати «UA:Українське радіо Суми», де Валентина Погорєлова ознайомила з історією виникнення радіотрансляції на Сумщині, як виявилось, перші були засновані в Шостці та Ромнах. Вона розповіла: «Раніше ефір був 24/7, зараз же це всього 24 хвилини на день, але ми не втрачаємо надію, а це так і буде, що ефір буде знову 24/7, адже перемога буде за нами!». Машівці побували в кімнаті, де  начитується текст, це приміщення повністю ізольоване від шуму, тому звук якісний.

«Мені тут дуже сподобалось, всі працівники привітні та готові до спілкування. Найбільше мені запамʼяталася кімната, де ми читали випуски новин, це було по справжньому цікавим та хвилюючим водночас. Тут я себе комфортно почувала, тому я знаю куди піду працювати», – розповіла Ліза Римар, студентка-журналістка МФК СумДУ.

Дякуємо за теплий прийом та можливість отримати досвід, що додав поштовх, в обранні напрямку карʼєри.

Залишити відповідь