КНИЖКОВА ВИСТАВКА СПОНУКАЄ ДО РОЗДУМІВ І РЕФЛЕКСІЙ

Сьогодні у Сумській ОУНБ пройшло чергове засідання клубу «Мовне коло». На його платформі відбулася дискусія «Книжкова виставка спонукає до роздумів і рефлексій» за участі: Володимира Садівничого – доктора наук із соціальних комунікацій, професора, завідувача кафедри журналістики та філології СумДУ, члена Національної спілки журналістів України; Олега Тулякова – кандидата педагогічних наук, доцента кафедри психології, політології та соціокультурних технологій СумДУ; Аріни Столбцової – студентки СумДУ, майбутньої журналістки.
На експозиції «Бібліотечка українця» представлені книги, котрі зібрала молода художниця Надія Харт та видання з фондів нашої книгозбірні. Художниця з чотирьох домашніх бібліотек українців відібрала російськомовні книжки, знайшла історичні паралелі, намалювала портрети українських діячів (вона популяризує графіку). Так виник проєкт «Україна назавжди» – це про те, якою могла би бути домашня бібліотека українця, якби не політика русифікації.
Мета проєкту – запропонувати українцям зануритись у спадок, усвідомити багатогранність нашої культури. Разом з науковцями і викладачами міста це і робили члени клубу та гості заходу – студенти Машинобудівного фахового коледжу СумДУ

Залишити відповідь