Стань студентом на один день: старшокласники Юнаківського закладу ЗЗСО приміряли звання “студента” #вступ2023 #мфксумду

Старшокласники Юнаківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  долучилися до онлайн-акції «Стань студентом на один день».

Із умовами вступу та перевагами навчання у Машинобудівному фаховому коледжі СумДУ ознайомила секретар приймальної комісії Анна Ровна.

Майбутнім абітурієнтам розповіли про історію коледжу, спеціальності, за якими здійснюється підготовка здобувачів та здобувачок фахової передвищої освіти в маші.

Учасники зустрічі поцікавилися, чи випускники МФК СумДУ є конкурентоспроможними на ринку праці? У відповідь занурилися в життєпис історій успіху випускників-машівців.

Наприкінці зібрання модератори запросили молодь до заходів, які організовує МФК СумДУ.

Чекаємо в машівській родині!